Paprastos taisyklės, kurios padės visada atrodyti tvarkingai ir stilingai

Kai kurioms moterims, nepriklausomai nuo piniginės storio, spintos ir batų dėžės dydžio, visada pavyksta atrodyti nepriekaištingai. Kaip? Pasirodo, jos yra įvaldžiusios kelias esmines puikios išvaizdos taisykles.

1. Planuokite iš vakaro, ką dėvėsite rytoj

Tai labai paprastas, bet visuomet stilingai atrodyti padėsiantis įprotis. Elegantiškos moterys, kurias kiekvieną dieną matote gatvėje ir parduotuvėse, prideda pastangų, kad taip atrodytų. Tai reiškia, kad jos iš anksto (dažniausiai iš vakaro), o ne likus 10 minučių iki išėjimo į darbą pasirenka drabužius, kuriuos vilkės kitą dieną.

2. Palikite sau pakankamai laiko pasiruošti

Tai reiškia, kad turite atsikelti tuoj pat po žadintuvo signalo, o ne vis palikti „dar 5 minutes“ pagulėjimui ir po to ruoštis paknopstomis. Turite taip suplanuoti savo laiką, kad jo liktų neskubotam apsirengimui, tvarkingai šukuosenai ir makiažui.

3. Dėvėkite tinkamą apatinį trikotažą

Moterys turėtų žinoti, kad patogus ir kokybiškas apatinis trikotažas pakelia nuotaiką ir didina pasitikėjimą savimi. Liemenėlė turi būti itin kruopščiai parinkta pagal jūsų dydį, o ne „iš akies“. Apatinių komplektas visada turi derėti su visa likusia apranga. Pavyzdžiui, apatinių kelnaičių nėriniai arba siūlės neturėtų matytis pro prigludusias kelnes (tam atvejui yra besiūlės kelnaitės), o juoda liemenėlė neturėtų būti segima po baltos spalvos marškinėliais.

4. Semkitės įkvėpimo iš stilingų moterų

Atraskite savo stiliaus ikoną (ar kelias) ir paanalizuokite jos aprangos stilių. Tai gali būti tiek žinomas žmogus, tiek visuomet elegantiškai atrodanti kaimynė iš kitos laiptinės. Žinoma, nederėtų visko aklai kopijuoti, tačiau pasimokyti drabužių ir aksesuarų derinimo, šukuosenų ar makiažo tendencijų, kodėl gi ne?

5. Renkitės pagal situaciją

Patarimas iš tiesų labai paprastas, tačiau atrodyti stilingai, tai reiškia atsižvelgti į orą, vietą ir laiką. Galvodamos, ką vilkėsite, visada turėkite omenyje, kur ir kada einate. Sutikite, dalykiniam susitikimui netiks mini sijonėlis, tinklinės pėdkelnės ir blizgučiais išmarginta palaidinė.

6. Dėvėkite tinkamo dydžio drabužius

Pirkite ir dėvėkite tik savo dydžio drabužius, kurie tinka jūsų figūrai. Pamirškite apie „šiek tiek“ per siaurus džinsus arba per plačią palaidinę. Atminkite taisyklę: gerai „gulintis“ rūbas visada, nepriklausomai nuo jo kainos, atrodo stilingai.

7. Turėkite bent vieną kokybišką ir brangų daiktą

Ar pastebėjote, kad kai kurios moterys atrodo pritrenkiančiai net dėvėdamos džinsus ir laisvalaikio marškinius? Taip atrodyti joms padeda, atrodytų, neryškios detalės: kokybiškas odinis diržas, originalūs auskarai ar brangi rankinė. Nepagailėkite pinigų ir įsigykite bent vieną prabangų aksesuarą.

8. Turėkite saiko jausmą

Coco Chanel sakė: „Kai puošiatės, atsisakykite aksesuaro, kurį užsidėjote paskutinį.“ Paprastai tariant, jeigu nenorite atrodyti kaip kalėdinė eglutė, vadovaukitės taisykle: „Mažiau yra daugiau“. Nenorėkite vienu metu parodyti savo brangaus laikrodžio, stilingų apyrankių, šilkinių skarelių ir masyvaus vėrinio. Taip tikrai nieko nenustebinsite. Na, nebent blogąja prasme.

9. Namuose dėvėkite „naminius“ drabužius

Žinoma, tai nereiškia, kad namie galima vaikščioti su suplyšusiais ir riebaluotais treningais. Tai reiškia, kad atėjusios iš darbo ar vakarėlio turite persirengti ir nesikuisti su brangiu darbo kostiumėliu ar kokteiline suknele.

10. Visada pakabinkite drabužius

Kai grįžtame iš darbo ir skubame kažką daryti namie, gerus drabužius dažnai tiesiog numetame kur papuola. Vėliau tinkamai juos sudėti ar pakabinti ant pakabos tiesiog tingime. Įpraskite iš karto pakabinti paltą, padėti avalynę į batų dėžę ir pan. Pamatysite, kad rūbai ilgiau išlaiko savo kokybę, o jūs turite daugiau laiko rytiniam pasiruošimui.

11. Tinkama avalynė

Stilingos moterys žino, kada ir kur tinka aukštakulniai, kada – sportbačiai, o kada – guminiai batai.

12. Reguliariai tvarkykite spintą ir skalbkite drabužius

Nepalikite visko paskutinei minutei. Jeigu į šį patarimą numosite ranka, vieną dieną gali nutikti taip, kad spinta kaip ir pilna, tačiau apsirengti nėra kuo.

13. Turėkite „vaistinėlę“

Net ir stilingoms moterims kartais tenka patirti nesėkmę. Tokiems atvejams turėkite su savimi mažą „vaistinėlę“: žiogelį, siūlų, adatą, nagų laką (jeigu kliba saga arba „bėga“ pėdkelnės) ir pleistrą (jeigu pradėtų trinti bateliai).

14. Būkite ištikima savo stiliui

Nustebsite, tačiau stilingos moterys nesivaiko naujausių mados tendencijų. Iš tiesų jos visada turi kelis klasikinius ir tvarkingus drabužių derinius, kurie tinka visur ir visada. Jos tiesiog žino, kas tinka būtent joms ir visada, nepriklausomai nuo mados vėjų, turi ką apsirengti.