10 makiažo tendencijų 2017-2018m.

1. Akių kontūras – būtinybė
Į grožio viršūnę žengia gana keistas ir neįprastas akis paryškinantis kontūras. Klasikinį pervedimą makiažo genijai paįvairina aštriais kampais, taip sukurdami tikrai nepamirštamą įspūdį.
2. Blizgnčios akys
Kuo daugiau smulkių blizgučių žėrės ant jūsų akių, tuo stilingesnis makiažas bus! Jei manote, kad toks makiažas jums per drąsus – rinkitės vienspalvius blizgius, o jei norite visus nustebinti – sumaišykite kelias spalvas.
3. Netikėtos spalvotos detalės
Moteriškumas nuginkluoja ir prikausto dėmesį. Tai padaryti dar labiau padeda keli spalvoti potėpiai – netikėtos spalvos lūpos, blakstienos ar maža žvaigždutė šiek tiek žemiau akies suteiks jums paslaptingumo ir mistiškai vilios aplinkinių žvilgsnius.
4. „Padūmavusios“ akys
Dūminis akių makiažas jau senokai neapleidžia savo pozicijų mados pasaulyje. Begalės jo variacijų ir šiomis dienomis pastebimos prestižiniuose mados renginiuose. Toks makiažo pasirinkimas tai tikras išsigelbėjimas ryškių spalvų vengiančioms moterims.
5. Tamsios lūpos
Akiplėšiško charakterio išraiškos ir tokio įvaizdžio sėkmė makiažo subtilybių pasaulyje įsitvirtina vis stipriau. Juoda arba slyvinė, matinė arba blizganti, svarbiausia, kad lūpų dažų spalva būtų tamsi.
6. XXL blakstienos
Blakstienos, kaip priemonė išryškinti akių grožį, turėtų būti kuo storesnės, tankesnės, ilgesnės… Siekiant maksimalaus poveikio, tai taikoma tiek apatinei, tiek viršutinei blakstienų linijai. Šį sezoną persistengti tiesiog neįmanoma, kuo įspūdingiau – tuo geriau ir efektyviau.
7. Sidabrinis prisilietimas
Visai nesvarbu, kur pritaikysite sidabrinį potėpį, jis vis tiek atrodys žavingai ir stilingai. Labiausiai paplitę akių šešėliai, kurie šiuo atveju naudojami ir vidiniuose, ir išoriniuose akių kampučiuose, tačiau nebijokite sidabrinių akcentų naudoti ir daugiau nei įprastai.
8. Balti ar bent jau lengvai pabalinti antakiai
Geriausiai visiškai balti, o jei tai per daug drąsu, bent iš dalies pabalinkite antakius. Tokia pankroko dvasia mados pasaulyje mums dar neįprasta, bet ji sparčiai kopia į savo olimpo kalno viršūnę.
9. Blizgios detalės
Šį sezoną daugiau ar mažiau blizgėti turėtų visos moterys! Šiam akcentui galima pasirinkti blizgančias lūpas ar blizgius akių šešėlius, o makiažo meistrai rekomenduoja šlapio efekto lūpų dažus derinti su kibirkščiuojančiu akių makiažu. Toks įvaizdis papuoš ir suteiks išskirtinumo bei pasitikėjimo savimi bet kokioje situacijoje.
10. Mėlynos spalvos akių šešėliai
Nesvarbu, kokios spalvos jūsų akys, šį sezoną rinkitės mėlynus akių šešėlius. Atspalviai gali varijuoti nuo šviesių iki pačių tamsiausių, o drąsesnės stileivos mėlynai gali ryškinti ne tik akis, bet ir lūpas.