TOP-5 madingiausi 2017 m. rankinių modeliai

Rankinė – svarbi garderobo detalė, be kurios šiandien išsiverstų reta dailiosios lyties atstovė. Nauji metai atnešė naujas rankinių tendencijas, tiesa, kai kurios dar užsilikusios iš praėjusių sezonų, tačiau ir joms būdingi nauji elementai.

1. Krepšiai ir krepšeliai

Tai ne tik ilgą laiką karaliaujančios sutraukiamos rankinės, bet ir dideli pirkinių krepšiai. Elegantiškos krepšelių formos rankinės (bucket bags) puikiai tiks laisvalaikiui, standesnės iš kietos odos ir griežtesnių siluetų – darbui. Poilsiui ir apsipirkimų savaitgaliams madingiausiu pasirinkimu taps labai dideli ant peties kabinami odiniai krepšiai.

2. Superdekoratyvios rankinės

Išpuoštos akmenėliais, siuvinėjimais, odinėmis gėlėmis, perforacija ar kitaip išdailintos rankinės vyrauja jau ne pirmą sezoną. Šįmet jos bus dar margesnės ir spalvingesnės. Neprašausite įsigijusi rankinę, sudurtą iš skirtingų spalvų odos, su plačiu dėmesį traukiančiu diržu arba dabintą metalinėmis puošmenomis. Toks aksesuaras – originali įvaizdžio detalė, kuri pagyvins bet kokią aprangą.

3. Dėžutės ir standžios rankinės

Nors 2017 m. pavasario ir vasaros kolekcijose galima pamatyti ne vieną subliuškusią rankinę, populiarumu visgi pirmauja kietos. Madingos 2 kryptys – dėžučių formos rankinės ir tiesiog standžios, tarsi lagaminėliai. Pirmosios kiek pretenzingesnės, atrodo ekstravagantiškiau, o kietų formų rankinės pritaikomos paprasčiau. Jos pabrėš eleganciją, kurs damos įvaizdį.

4. Metalas ir žvilgesys

Metallic efektas buvo viena ryškiausių praėjusių metų rudens / žiemos tendencijų. Tačiau dizaineriams metalo žvilgesys taip patiko, kad šie ir toliau plėtoja metalo temą. 2017 m. rankinės žvilga ne tik sidabru, auksu, bet ir spalvotu metaliku, taip pat daugybė dekoruotos metalinėmis gėlėmis, žiedeliais, grandinių motyvais ar žvyneliais.

5. Žaismingos formos

Tai dar viena ne pirmą sezoną gvildenama tendencija. Anksčiau ją populiarino mados namai CHANEL, o šiandien pasigavo ir daugybė kitų garsių ženklų: DOLCE & GABBANA, MOSCHINO, THOM BROWNE, DIOR ir t.t. Tai rankinės, kurios tarnauja it puošmenos, primena meno kūrinius. Žinoma, jos yra funkcionalios, į vienas telpa ko ne visas gyvenimas, į kitas bent mobilusis telefonas, raktai ar lūpų dažai. Beje, miniatiūrinės rankinės, kur neįsprausite nė telefono – dar viena 2017 m. pavasario tendencija.