4 būdai kaip išryškinti akis jei akių pravedimas nėra tavo stiprybė

Ryškios lūpos. Jei norite kad jūsų akys atrodytų didesnės ir labiau išryškintos, neužtenka lūpas teptis saugios spalvos lūpdažiu. Radę tinkamą ryškų atspalvį, akių spalva bus didesnė, o akių baltymai bus ryškesni, taip sukursite išryškintų akių įvaizdį ir be akių pieštuko pagalbos. Galvodami kaip geriausiai paryškinti akių įvaizdį net nesusimąstome, jog puikiai gali tikti ryškus lūpdažis.

 

Sušukuoti antakiai. Antakiai yra neabejotinai labiausiai transformuojantis žingsnis dienos grožio rutinoje. Geri antakiai paryškina ir formuoja veidą ir tai gali būti stiprus akcentas atkreipiantis dėmesį. Kai šukuosite antakius aukštyn, akys taps didesnės bei atviresnės. Tai labai lengva: tiesiog reikia teptuko bei skaidraus antakių gelio.

 

Blakstienos. Kiekviena mergina ar moteris, kuri tapo priklausoma nuo blakstienų priauginimo žino, kokią galią turi geras blakstienų rinkinys. Ilgos, tamsios blakstienos padaro akis didesnes ir taip sukuria išryškintą ir trokštamą akių įvaizdį. Tačiau jei priauginamos blakstienos nėra tavo akcentas, panašų įvaizdį gali sukurti su blakstienų rietikliu bei blakstienų tušu. Šiek tiek pašildykite blakstienų rietiklį su džiovintuvu, taip pailginsite riestų blakstienų įvaizdį ilgiau.

 

Paryškink savo akių vandens liniją. Ar kada esate paryškinę akių vandens liniją juodai ir supratę, jog akys tampa mažesnės? Apatinės akių linijos pravedimas baltu pieštuku duos atvirkštinį efektą, šviesios spalvos atveria akis, todėl jos atrodo didesnės ir atviresnės. Būkite atsargūs, nenaudokite pernelyg ryškios spalvos, nes tai atrodys nenatūraliai ir nebus išgautas norimas efektas. Geriausias pasirinkimas yra „nude“ (odos) spalva arba balta, norint išgauti norimą efektą.