RUDENINIŲ ŠVARKŲ TOP 5

Rudenį be švarko savo aprangos tikriausiai neįsivaizduoja nė viena moteris. Tai universalus drabužis, padedantis ne tik sušilti, bet ir pagyvinti savo stilių. Šiame staripsnyje pateikiami net 5 geriausiai šį sezoną vertinami švarkai. Bent vieną tikrai išsirinksi ir sau.

Aksominis
Tai tikrai puošnus variantas pasipuošti tiek dieną, tiek ir vakarą. Rinkitės ryškias sodrias spalvas tokias kaip burgundiškas raudonis, baklažanai, garstyčių geltona, tamsiai mėlyna, arba visišką jų priešingybę – pastelinius atspalvius. Bet kuriuo atveju atrodysite itin stilingai. Ypač jei prie tokio švarkelio pritaikysite aukštakulnius.

Džinsinis
Džinsiniai audiniai mados pasaulyje karaliauja jau gana ilgai. Panašu, kad iš savo pozicijų jie trauktis neketina ir šį sezoną. Jei esate džinsinių drabužių gerbėja, galite rinktis ne tik džinsinį švarką, bet ir visą džinsinę aprangą – suknelę, kelnes ar sijoną. Atrodysite dar stilingiau, jei jūsų džinsiniai drabužiai bus papuošti detalėmis: blizgučiais, odos detalėmis, nėriniais, plunksnomis…

Languotas
Languotas švarkas – šio sezono must have sąraše. Langeliai iš viso pakeičia pavasarį karaliavusius dryžius. Tokius švarkus geriausia derinti su megtiniais aukštu kaklu, trumpais griežto kirpimo sijonais ir ilgaauliais virš kelių. Tokius languotus švarkus išpopuliarino Velso princas, todėl neretai jie taip ir vadinami, kai norima nusakyti medžiagos raštą.

Raudonas
Ši spalva rudens karalienė. Galite rinktis visus drabužius būtent raudonus ir išliksite stilingas. Ilgas raudonas švarkas, per didelis megztinis, plačios kelnės, ar raudona suknelė – drąsu, bet tikrai nepalieka abejingų. Norint sužibėti dar labiau, nepamirškite raudonų ilgaaulių batų.

Kailinės detalės
Vėstant orams, grįžta kailinių detalių gausa. Kailis verčia jus pasitempti, suteikia rafinuotumo, elegantiškumo ir puikiai tinka vakarinei aprangai. Kailio elementais puošiami papuošalai, rankinės, o pastaruoju metu ir drabužiai. Švarkas, papuoštas kailio imitacijomis, leis pasijusti tikra stileiva, nepraleiskite progos.