10 DRABUŽIŲ, KURIUOS MERGINOS DIEVINA, O VAIKINAI NEKENČIA

Pateikiame TOP 10 drabužių, kurie vaikinams visiškai nepriimtini, o merginos jau nebeįsivaizduoja savo gyvenimų be jų.

Over size arba kitaip king size megztiniai.
Šie jaukūs, šilti ir merginų labai pamėgti drabužiai daugeliui vaikinų asocijuojasi su močiučių stiliumi ir jų tai visai nežavi.

Plėšyti boyfriend stiliaus džinsai.
Patogūs, neįpareigojantys ir valiūkiškai atrodantys džinsai vaikinams atrodo tiesiog stiliaus nesusipratimas. Tokie džinsai, pasak jų, merginoms visiškai netinka, atrodo nemoteriškai ir netvarkingai.

Pončai.
Vaikinų teigimu jie per daug maskuoja priekinę kūno dalį ir atrodo atstumiančiai. O merginos tokius rūbus pamėgusios būtent dabar, šaltuoju metų laiku, juk su tokiais rūbais iš karto šilčiau ir jaukiau.

Laisvo stiliaus marškinėliai su juokingais užrašais.
Merginos dabar pamėgusios laisvalaikio marškinėlius, kuriuos puošia įvairūs užrašai, dažniausiai juokingi arba linksmi. Deja, vaikinams jie taip pat nepatinka.

Dideli sportiniai megztiniai.
Pasak vaikinų, šis drabužis vertas dėmesio tik sporto salėje. Tokie megztiniai geriau turėtų būti dėvimi vaikinų, bet ne merginų. Jie visiškai deformuoja moters figūrą vizualiai.

Per daug atviri drabužiai.
Vaikinams patinka, kai drabužiai leidžia pasireikšti jų vaizduotei. Tad jei renkiesi rūbelius, kurie atidengia labai daug tavi kūno ir paslepia tik mažus kūno lopinėlius, vaikinams tai visai nepatinka, nes lieka per mažai vietos vaizduotei.

Marškiniai, surišti ant klubų.
Iš esmės, toks drabužis neatstumia vaikinų, bet kadangi jie patys itin pamėgę taip susirišti marškinius ant klubų, toks jų dėvėjimo būdas jiems atrodo tiesiog vyriškas. O juk norėtųsi, kad moterys atrodytų moteriškai ir tuo žavėtų.

Iki kelių suvarstyti batai.
Nors merginos įsivaizduoja, kad tai atrodo seksualiai, vaikinams tai primena gladiatoriaus įvaizdį. Jie tokius batus net nedvejodami išmestų ir merginoms nupirktų daug paprastesnius.

Suknelės tipo megztiniai.
Merginos vis dažniau renkasi ilgus megztinius, kuriuos dėvi kaip sukneles. Vaikinams tai visiška stiliaus katastrofa, nes jų akimis suknelė turi pabrėžti moteriškumą, atrodyti žaviai ir suteikti elegancijos. O tokie dideli megztiniai nė kiek to neprimena.

Labai daug papuošalų.
Vaikinams patinka, kai merginos pasipuošia kokiu nors aksesuaru. Bet kas per daug – tas nesveika. Vienu metu gali puoštis vienu masyvesniu ar keliais kuklesniais papuošalais. Padauginusi aksesuarų, vaikinams atrodysi tiesiog juokingai.