STILINGIAUSI AKINIAI

Norint išsirinkti sau tinkamus akinius, reikia juos ne tik derinti prie savo veido formos, stiliaus, bet ir prie mėgstamiausių drabužių.

PERMATOMI STIKLIUKAI
Tamsūs akinių stiklai, kurie paslepia jūsų akis, jau nebemadingi. Geriau rinkitės permatomus, įvairiomis splavomis puoštus. Ideliai tinka platikiniais gėlių motyvais puošti rėmeliai, įvairių formų lipdiniai ir ekscentriškos formos. Tokius akinius lngva derinti prie aprangos, jie suteikia lengvumo įspūdį. Puikiai atrodo kartu su pastelinių splavų drabužiais.

IŠSKIRTINĖS DETALĖS
Tai akiniai papuošti kokia nors viena akį traukiančia detale. Jei esate drąsi ir mėgstate eksperimentuoti, rinkitės tokius akinius ir tikrai neliksite nepastebėta. Akiniai gali būti puošti įvairiais akcentais, svarbiausiai kad jums jie tiktų ir patiktų. Dažniausiai tokie akiniai būna visos jūsų aprangos akcentas, tad nereikia sukti galvos, kaip pasipuošti, kad kiti jus pastebėtų. Prie šių išskirtinių akinių, rinkitės vienspalvius drabužius.

APVALŪS AKINIAI
Šie akiniai madingi jau nebe pirmą sezoną ir panašu, kad tokiais išliks dar ilgai. Kadangi patys akiniai jau traukia dėmesį, apranga galėtų būti kuklesnė. Puikiai tiktų nėriniuota palaidinė ir lengvi vasariški šortai. Apvalūs akiniai reikalauja tam tikrų spalvų drabužių – baltų, chaki ar kūno spalvos, toks derinys visada atrodo tobulai. Jei pasirinksite būtent tokius akinius – galvodama apie akesuarus nepersistenkite, šiuo atveju mažiau yra geriau.

OVERSIZED AKINIAI
Tobula, jei šie dideli akiniai papuošti įvairiaspalviais veidrodiniais stikliukais. Tai tikras sezono topas. Tokie gražuoliai moteriai prideda elegancijos ir verčia pasitempti. Oversized akiniai puikiai tinka su klasikinio stiliaus drabužiais. Rinkitės klasikines kelnes, pieštuko formos sijonus, liemenuotus švarkus ar ilgus lietpalčius. Toks pasirinkimas atroys itin moteriškai ir žaviai.

“KATĖS AKINIAI”
Šie akinai jau pabuvoję stiliaus viršūnėje, šį sezoną vėl sugrįžo. Geriausia tai, kad jie bet kokiai aprangai suteikia išskirtinumo ir gyvumo. Su šiais akiniais labai tinka dviejų dalių kostiumėliai, bomber tipo švarkeliai, ryškiaspalvės skarelės ir panašūs stiliaus elementai. Prie viso to būtinai priderinkite aukštakulnius batelius. Toks įvaizdis nepaliks abejingų nei vyrų, nei moterų, tikrai trauksite visų žvilgsnius.