ŠIOS VASAROS KARALIENĖ – BALTA SUKNELĖ. SU KUO JĄ VILKĖTI?

Be tokios suknelės sunku įzivaizduoti vasarą, nes ji tikrų tikriausia šios vasaros karalienė. Visiškai paprastą suknelę, derinkite su skirtingais drabužiais ir visada atrodykite vis kitaip, bet stilingai. Pateikiame kelis vertus dėmesio patarimus, su kuo balta suknelė tikrai tinka.

Pamėgti marškiniai ir sportiniai bateliai
Idealiausia, jei tai bus džinsinio audinio marškiniai ir balti sportbačiai. Šį variantą renkasi ne tik miesto stileivos, bet ir pramogų pasaulio atstovai. Susirišk marškinukus ties liemeniu, griebk patogius sportbačius ir skubėk džiagtis vasara.

Kimono ir aukštakulniai bateliai
Plonas, lengvo audinio kimono tikrai labai geras pasirinkimas vasaros sezonu. Šis figūros netobulumus paslepiantis drabužis puikiai tinka ir prie baltos suknelės. Jei prie viso to pasirinksi dailius aukštakulnius, taip pasipuošusi sužibėsi bet kokiame vakarėlyje.

Įsispiriami bateliai ir skrybėlė
įsispiriami bateliai – dar vienas šios vasaros top’as. Drąsiai avėk juos su balta suknele. Savo plaukus apsaugok šiaudine skrybėle, kuri taip pat suteiks tau papildomo žavesio. Su tokia apranga gali linkmintis ir pajūryje ir mieste.

Ryškūs aksesuarai
Balta spalva iš viso labai palanki norint pasipuošti ryškesniais bateliais ar aksesuarais. Jei nori neplaikti abejingų, prie baltos suknelės derink ryškius batelius ir tokią pat ryškią rankinę. Atrodysi iš tiesų įspūdingai.

Megztinis ir patogios basutės
Visiškai paprasta apranga, leidžinati baltai suknelei atsiskleisti ir atrodyti dar gražiau. Gerai, jei megztinis ar švarkelis bus įliemenuoti, tada taip galėsi rengtis net eidama į darbą.

Odinis švarkelis ir storapadžiai batai
Odinis švarkelis gelbės vėsesnio oru, tad tokia apranga tiks ne tik vasarą, bet ir rudenį. Prie tokio švarkelio puikiai atrodo bateliai storesne pakulne, jie šį sezoną iš viso labai madingi. Jei nori dar efektingesnio įvaizdžio, prie viso to pridėk metalo atspalvio detalių, pavyzdžiui, delninukę.

Džinsinis švarkelis ir aulinukai
Tai apranga vėsesniam orui. Pamėgtas džinsinis švarkelis suteiks šilumos, o kartu ir padės sukurti visai kitokį baltos suknelės vaizdą. Nebijokite šio dueto papildyti aulinukais. Galite juos suderinti su stilinga rankine ir nustebinkite visus originaliu įvaizdžiu.