Selena Gomez skirs 100 milijonų dolerių psichinės sveikatos paslaugų gerinimui

Be šio, grožiui skirto prekinio ženklo įvedimo, dainininkė taip pat oficialiai praneša apie „Rare Impact Fun“, kuris per ateinančius 10 metų surinks 100 mln. dolerių, kad padėtų pašalinti psichinės sveikatos paslaugų spragas nepakankamai aptarnaujamoms bendruomenėms. „Aš labai dėkinga visai mane supančiai komandai, kuri padėjo„ Rare Impact Fun“ tapti tikrove“, – sakė „Rare Beauty“ įkūrėja Selena Gomez. „Nuo pat prekės ženklo įkūrimo pradžios norėjome rasti būdą, kaip susigrąžinti savo bendruomenę ir toliau palaikyti žmones, kuriems reikia galimybės naudotis psichinės sveikatos paslaugomis nevaržomai, nes šios paslaugos padarė didelę įtaką mano gyvenimui. „Rare Impact Fund“ skirtas padėti žmonėms jaustis labiau susijusiems vienas su kitu. Retos įtakos fondas padarys tiesioginį poveikį daugeliui gyvenimų ir galiausiai padarys įtaką pasauliui. Aš didžiuojuosi savo pradėtu darbu, kurį darome su savo partneriais, siūlydami šias paslaugas visiems, kuriems reikia palaikymo“.
Pagal bendrovės nuostatus, nuo kiekvieno parduoto „Rare Beauty“ produkto, 1% visų pardavimų, taip pat ir partnerių surinktos lėšos bus skirtos „Rare Impact Fund“, sakė bendrovė. „Mūsų tikslas yra ambicingas. Įsteigę šį fondą, sukursime vieną didžiausių filantropinių pastangų, nukreiptų į psichinę sveikatą visame pasaulyje. Lėšos bus skirtos psichinės sveikatos paslaugų prieinamumo gerinimui, o ypač žmonėms, kuriems to labiausiai reikia – kalbėjo Scott Friedman, bendrovės generalinis direktorius. „Rare Beauty“ taip pat sukūrė psichinės sveikatos tarybą, kurią sudaro patarėjai iš kelių pirmaujančių universitetų, organizacijų ir kompanijų, kurių veikla nukreipta būtent psichinei sveikatai. Tarybos narių gretas papildo: Marc Brackett iš Jeilio emocinio intelekto centro; Scott L. Rauch „McLean“ ligoninės prezidentas ir vyriausiasis psichiatras; Jane Delgado iš Nacionalinio ispanų sveikatos aljanso; Elyse Fox, „Sad Girls Club“ įkūrėja ir generalinė direktorė; Katrina Gay, NAMI strateginės partnerystės nacionalinė direktorė; Justinas Tranteris, dainininkas, dainų autorius ir aktyvistas; Lindsay Peoples Wagner, „Teen Vogue“ vyriausioji redaktorė; Gretchen Rubin, projekto „Laimė“ autorė; Jennifer Cohen, komercijos „Sephora“ viceprezidentė.
„Man malonu būti šioje psichinės sveikatos taryboje. Labai svarbu, kad vaikai ir suaugusieji turėtų lygias galimybes naudotis psichinės sveikatos ištekliais. Aš tikiuosi, kad šios lėšos padės mums gauti reikiamą paramą tiems, kuriems jų labiausiai reikia“, – sakė Marcas Brackettas. Bendrovė teigė, kad taryba sieks vadovautis bendrovės strategija, siekdama užtikrinti maksimalų poveikį. „Tiek psichinė sveikata, tiek pagalbos ieškojimas ir toliau neproporcingai stigmatizuojami bendruomenėse, kuriose trūksta pagalbos. Palaikydami bendruomenės įsitraukimą ir nukreipdami finansavimą į išteklių tiekėjus, galime padaryti didelį poveikį visų bendruomenių psichinei sveikatai “, – teigė Jane Delgado.