12 būdų kaip atrodyti puikiai kiekvieną dieną… Net jei neišeinate iš namų

2. Nudirbkite mažus, tačiau būtinus darbus
Puiki savijauta kiekvieną dieną reikalauja ir šiek tiek pastangų. Nebūkite aplaidūs ir nepamirškite išsiskalbti skalbinių. Tai tik mažas darbelis, tačiau jei ilgai jo nedarote, greitai suprantate kad nebeturite švarių drabužių.
3. Drėkinkite savo odą
Atraskite savo kremą, kuris Jums labiausiai tiktų ir patiktų. Drėkinkite veidą, kaklą bei krūtinę. Taip pat naudokite kūno losjoną (arba kokosų aliejų) po maudymosi ir tepkite rankas su rankų kremu (labai svarbu!).
4. Sportuokite
Sportas privers Jus jaustis gerai. Taip pat judėjimas padės numesti svorio ir tapti lieknesniems, pagyvins kraujotaką organizme taip užtikrindamas gerą, visų gyvybiškai svarbių organų veiklą. Oda greičiau atsinaujins ir taps gražesnė bei sveikesnė. Kitais žodžiais, sportavimas užtikrina gerą nuotaiką bei visapusišką vidinį palengvėjimą.
5. Susišukuokite
Žinoma, nėra būtina kiekvieną dieną plauti galvos. Tačiau gražiai susišukuoti patartina bent kas 2 savaites. Nes juk ir pati savijauta geresnė kai žinome, kad plaukai atrodo tvarkingai ir gražiai, nepaisant to, kad neišeiname pasirodyti į viešumą.
6. Pasidarykite manikiūrą
Vėlgi, nereikia nieko įspūdingo, tačiau pasidarykite manikiūrą kas savaitę ar dvi. Minimaliai užtenka tik švarių ir suformuotų nagučių. Neutralus manikiūras (kūno spalvos lakas) tinka prie visko, ir jį lengva pasidaryti.
7. Gerkite pakankamai vandens
Jei gersite pakankamai vandens, Jūsų oda atrodys lieknesnė ir jaunesnė, ir šis mažas bei nuobodus triukas iškart suveiks.
8. Maitinkitės sveikai
Kai valgote sveikai, ypač daug vaisių ir daržovių, Jūsų oda atrodo daug geriau ir Jūs galite lengvai kontroliuoti savo svorį.
9. Eikite anksti miegoti ir pilnai pailsėkite
Tai veikia tarsi stebuklas. Jeigu atsikelsite anksti ir vis dar norėsite miego, vakare vėl eikite anksti miegoti. Miegas yra prioritetas. Tai padės atsikratyti noro valgyti nesveiką maistą ir Jūs jausitės gerai.
10. Pasidažykite
Jums nereikia dėti daug makiažo kad puikiai atrodytumėte. Bet tušas ir kai kurie lūpų dažai gali daug ką padaryti.
11. Dėvėkite drabužius su kuriais jaučiatės gerai
Jei norite gerai atrodyti, nebūtinai reikia dėvėti aptemptas sukneles ir aukštakulnius jei nesijaučiate užtikrintai vilkėdama tą aprangą. Galite nešioti džinsus, baltą maikutę bei plokščius batus ir atrodyti pasakiškai. Dėvėkite tai, kas jums tinka ir kas tą dieną leidžia jaustis užtikrintai.
12. Daugiau šypsokitės
Nepamirškite dažniau šypsotis, nes kai tai darote, jaučiatės puikiai ir atrodote draugiškesni bei patrauklesni aplinkiniams.