7 ilgalaikiai botokso poveikio rezultatai

Botoksas yra neurotoksinas, kuris suparalyžiuoja paveiktą raumenį maždaug 3 – 6 mėnesiams. Pavyzdžiui, jei bandysite susiraukti, Jums nepavyks to padaryti. Mažinti senėjimo žymėms, gydytojai gydo dviejų tipų raukšles: statiškas ir dinamiškas. Statiškos raukšlės yra gilios įsisenėjusios raukšlės, o dinamiškos yra trumpalaikės – matomos tik darant tam tikrą veido išraišką. Gydymo tikslas yra užkirsti kelią statinių raukšlių susidarymui, o jas jau turint, reguliarus gydymas gali sušvelninti jų išvaizdą ar net jas pašalinti.

Jūsų veido raumenys natūraliai nustos rauktis. Po keleto metų reguliariai atliekant botokso procedūras, Jūsų raumenys išsitreniruos nedaryti raukšles sukeliančių veido išraiškų. Taip nutinka todėl, kad Jūsų raumenys pripranta prie negalėjimo judėti ir taip pat Jūs labiau jausite, kai susiraukiate po to, kai nustos jo veikimas.

Jūsų raumenys nusilps. Jeigu nenaudotumėte kojų raumenų 20 metų, ilgainiui jie susitrauktų ir taptų silpni. Tas pats gali atsitikti ir veido raumenims. Jeigu šią procedūrą atliekate reguliariai be pertraukimo, Jūsų raumenys ims atrofuotis dėl jų nenaudojimo. Tai nereiškia, kad atrofuosis visas Jūsų veidas. Botoksas suparalyžiuoja tik tam tikrus raumenis, o kiti gali dirbti visu pajėgumu, todėl Jūsų veidas tikrai neatrodys akmeninis.

Jūsų veido oda gali suplonėti. Tai nepasireiškia dažnai, tačiau pacientai, kurie pradeda procedūras anksti (iki trisdešimties metų amžiaus), gali patirti šį šalutinį poveikį. Tokiais atvejais kaktos oda gali tapti plonesnė ir raumenys nusilpti. Kartais po ilgo naudojimo antakiai ir akių vokai gali apsunkti ir nebebus galimas šio toksino naudojimas. Sumažinti šio šalutinio efekto riziką gali padėti odos priežiūros aptarimas su gydytoju ir atsakingas kremo nuo saulės naudojimas.

Gali atsirasti odos pigmentacijos nelygumų. Tai vėlgi nėra dažnas atvejis, tačiau pacientai, patiriantys odos plonėjimą, pastebi odos ir odos pigmentacijos nelygumų. Laimei, šis šalutinis poveikis yra išvengiamas. Jis gali būti išvengtas keičiant injekcijų būdą, kiekį ir dažnį.

Su laiku, Jums gali reikėti vis mažiau botokso. Naudojant tinkamą injekcijų dažnumą, Jūsų raumenys darosi silpnesni ir su laiku Jums nereikės tiek dažnai ir tiek daug botokso. Kai Jūsų raumenys pripras nejudėti, tai padės Jums išvengti senėjimo ir raukšlių.

Jūs atrodysite jauniau net jei nustosite atlikti procedūras. Tie raumenys, kurių veikla buvo sustabdyta botokso poveikio, gali sulėtinti senėjimo procesus, nes atlikus injekciją, yra sustabdoma jų veikla ir sumažinamas raukšlių susidarymas. Priklausomai nuo to, kiek ilgai naudojote botoksą, Jūs atrodysite, palyginus, jauniau.

Jūsų oda atrodys gyvesnė ir mažiau raukšlėta. Jeigu naudojote botoksą dešimt ir daugiau metų, Jūsų oda atrodys žymiai jauniau ir turėsite mažiau raukšlių. Bus žymiai sumažintas raukšlių matomumas ir Jūsų oda atrodys lygesnė. Galite senti grakščiai be raukšlių – toks yra botokso grožis.