RUDENS TENDENCIJOS. KĄ BŪTINA ĮSIGYTI?

Kostiumas
Nuo rudens prasideda tikra kostiumų era. Jie tiks visur ir visada. Klasikiniai ar sportiniai, kostiumai tikrai užkariauja mados pasaulį.

Sujuosiama suknelė
Sujuosiamos suknelės madoje pastebimos jau ne pirmą kartą. Ateinantį sezoną jas rinkitės ilgas ir įvairiaspalves. Ne tik atrodysite moteriškai ir stilingai, bet ir prisiminsite vasarą.

Masyvūs auskarai
Tai gali būti pagrindinis tavo įvaizdžio akcentas. Auskarus rinkis masyvius, ryškius, pagamintus iš tauriųjų metalų. Pats mados topas – grandinės motyvų papuošalai.

Logotipai
Devyniasdešimtųjų laikų mada, kai visi puošėsi logotipais ir įvairiais šūkiais išmargintais drabužiais, grįžta. Nebijokite šios saviraiškos formos, įvairiais piešiniais puoškite batus, rankines, drabužius…

Plunksnos jūsų aprangoje
Drabužiai, puošti plunksnomis, tikrai užkariauja mados pasaulį. Tai gali būti suknelės, sijono krašto papuošimas ar plunksnomis nusėta palaidinė. Nebijokite derinti skirtingų stilių, spalvų ir tekstūrų.

Ilgi ir labai ilgi batai
Batai siekiantys kelius ir dar aukščiau jų, galimi derinti prie visų turimų aprangų. Jie tikrai išskirs tave iš minios ir leis pasijausti stilingiausia. Tokius ilgus batus derinkite su ryškiaspalvėmis suknelėmis ar pamėgtais džinsais, nebijokite eksperimentuoti.