VEIDO ODOS PRIEŽIŪRA

Norint tinkamai pasirūpinti savo veido oda, kad ji spindėtų ir suteiktų mums dar daugiau pasitikėjimo savimi, tikrai nebūtina jo proežiūros patikėti vien specialistams. Pateikiame kelis patarimus, kurie tikrai padės išsaugoti veido jaunystę ir grožį.

Reguliarus valymas
Daugelis moterų kasdien naudoja veido kremus ar kitas kosmetikos priemones, bet, deja, ne visos jas kruopščiai nuvalo prieš miegą. Veidą reikia valyti du kartus per dieną – ryte ir vakare, tada jis jums padėkos skaisčia ir sveika oda. Jei į reguliarų veido odos valymą žiūrėsite pro pirštus, galite prisišaukti odos paraudimus, spuogus, šlakus, sudirgimus ar kitus susirgims.

Odos šveitimas ir kaukių naudojimas
Kadangi ant odos paviršiaus kaupiasi daug nešvarumų, juos tiesiog būtina pašalinti. Tam puikiai tinka veido šveitikliai ir kaukės. Šias priemones reikia rinktis labai atidžiai, kad jos būtų pritaikytos būtent jūsų tipo odai. Šveitikliu nušveiskite visus nešvarumus ir tada palepinkite savo veidą kauke, tikrai liksite patenkinta rezultatu.

Jokiu būdu netrinkite veido odos
Bet koks veido odos trynimas, kasymas ar kitas agresyvesnis prisilietimas gali iššaukti neigiamą odos atsaką. Nusipraususi veidą lengvai nusausinkite švelniu rankšluosčiu, jokiu būdu nespaudykite spuogų ar inkštirų. Iš viso, venkite nereikalingo veido odos lietimo ir greitai pastebėsite teigiamus pokyčius.

Pasikliaukite nakvišų aliejaus galia
Nakvišų aliejus visapusiškai padeda puoselėti grožį ir sveikatą, ne išimtis ir veido oda. Nors jis stiprina nagus ir plaukus, bet dažniausiai naudojamas veido priežiūros priemonių gamyboje. Nakvišų aliejuje gausu vitamino E, kuris tonizuoja odą ir turi stiprų antioksidantinį poveikį. Daugelį veido odos problemų šis aliejus gali išgydyti be jikio vargo, tad renkantis maisto papildus, pagalvokite apie šį pagalbininką.

Pailsėkite
Veido oda labiau nei kas kitas atspindi jūsų vidinius išgyvenimus ir emocijas. Odos grožiui yra labai svarbu poilsis. Pasistenkite miegoti bent 8 valandas per parą ir kuo mažiau stresuoti, nerimauti ar depresuoti. Bet kokios blogos emocijos iš karto pasimato jūsų veide.

Veido masažas
Veido masažas – puiki procedūra, kuri atpalaiduoja, ramina ir tonizuoja odą. Juo pasilepinti galite pati namuose ar masažo salone. Tiesiog kai tepate kremą ar kaukę, tai darykite sukamaisiais judesiais, švelniai paspausdamos veidą pirštų pagalvėlėmis. Tai suaktyvins kraujotaką, o veidas atsigaus.

Stenkitės maitintis sveikiau
Sveika mityba labai padeda palaikyti gerą odos būklę. Mažinkite pieno produktų kiekį, saldumynų suvartojimą, miltinių produktų racioną, pasistenkite atsisakyti labai aštraus maisto. Vietoje to, dažniau valgykite vaisių, daržovių, uogų. Ir labai svarbu, kad gertumėte pakankamai vandens. Jis būtinas visai žmogaus organizmo sistemai palaikyti. Jei mėgstate gerti kavą, pasistenkite bent kartais ją pakeisti vandeniu.