AKIŲ ŠEŠĖLIAI PAGAL AKIŲ SPALVĄ: KAIP IŠSIRINKTI?

Neteisingų atspalvių pasirinkimas gali turėti neigiamos įtakos Jūsų bendrajam vaizdui. Nors ir yra pagunda suderinti akių šešėlius ir akių spalvą, atidžiai atkreipkite dėmesį į apačioje pateiktą spalvų paletę.
Remdamiesi Jūsų akimis, mes rekomenduojame:
•Mėlynos akys
Mėlynos akys priklauso šaltų tonų šeimai, todėl šilti tonai užtikrins geriausią kontrastą, kad išryškėtų jų rainelės. Mėlynaakėms moterims tinka visi žemiški tonai. Jei norite ryškesnio vaizdo, naudokite rožinę ar violetines spalvas. Vienas dalykas, kurį reikia atsiminti apie mėlynas akis – vengti naudoti mėlynos spalvos šešėlius, nes tai padarys pavargusių akių efektą.
•Žalios akys
Jei turite žalias akis, išbandykite purpurinę, violetinę bei alyvines spalvas. Siekiant kasdieniškesnio įvaizdžio, išbandykite visų tonų rudas spalvas, taip pat bronzos ir aukso blizgučiai labai tinka žaliaakėms merginoms. Kadangi jūsų akys jau ir taip šviesios, venkite naudoti ryškias spalvas. Taip pat venkite vėsių atspalvių, tokių kaip mėlyna, nes jie suteiks jūsų akims ligotų akių įvaizdį. Makiažo užbaigimui, vietoj įprasto juodo tušo, rinkitės rudą akių kontūro pieštuką ar tušą.
•Šviesiai rudos akys
Žmonės su rudomis akimis gali dėvėti beveik visas spalvas. Viskas, kas šilta, pavyzdžiui, auksinės ar rausvai rudos spalvos, suteiks Jūsų akims daugiau gylio. Jei norite seksualios ir dramatiškos išvaizdos, rinkitės tamsius atspalvius. Tačiau būkite atsargūs naudodami rudus atspalvius, nes jie gali padaryti jūsų akis purvinas.
•Rudos akys
Lazdyno riešuto atspalvio akys turi geriausią pasirinkimų paletę, kai reikia pasirinkti akių makiažo spalvą.
Jei norite išryškinti auksinius tonus savo rudose akyse, naudokite makiažą, kurio auksinis atspalvis yra su trupučiu geltonos spalvos, nes tai privers Jūsų akis spindėti.
Eksperimentuokite su šviesiai purpurine ir šviesiai rožine spalva, kai norite pabrėžti savo akių spalvą.
•Pilkos akys
Geriausi pilkų akių atspalviai yra tie, kurie maksimaliai padidina ir išryškina bet kokią žalią, rudą ar mėlynus atspalvius. Jei turite pilkas akis, Jums labiausiai tinka visi tamsūs dūminiai atspalviai.