KOKIAS KELNES RINKTIS ŠĮ RUDENĮ?

Jei pripratote prie skinny džinsų, kurie išryškindavo jūsų kojas, teks gerokai pakeistio savo drabužinės turinį. Į stilingiausiųjų gretas sugrįžta itin plačios kelnės ir geriausia, kad jų liemuo būtų paaukštintas.

Taigi, kokias kelnes rinktis, jei ridenį nori ne tik patogiai jaustis, bet ir stilingai atrodyti? Pateikiame ryškiausias tendencijas, kurias turėtum prisitaikyti ir sau.

Populiarumo viršūnėje – švarko ir kelnių kostiumas.Švarkas gali būti įvairūs – liemenuoti, neliemenuoti, ilgi, trumpi… Kelnės geriausiai platesnės. Turėda tokį kostiumą tikrai gali atskirai nešioti kelnes ir švarką, bet apsirengus juos kartu atrodysi tobulai šį rudenį.

Plačios, laisvai krentančios ir patogios. Būtent tokios turėtų būti kelnės. Toks septyniasdešimtųjų stilius pavers tave ne tik gatvės stileiva, bet ir vakarėlio žvaigžde. Rinkis vilnonius, tvido, kašmyrinius, velvetinius ar aksominius audinius.

Gera žinia žemesnėms merginoms. Norite, kad kojos atrodytų ilgesnės? Drąsiai rinkitės klenes su nedideliu kliošu. Tokios kelnės optiškai ilgina kojas ir formuoja gražesnę figūrą. Atrodysite ne tik aukštesnė, bet ir stilinga.

Nors dauguma jau priprato prie trumpesnių kelnių, kartu su šaltesniu oru, grižta ir ilgų kelnių mada. Šį rudenį kelnių ilgis maksimalus, jos net gi per ilgos. Idealiausia, jei kelnės siekia žemę, stilistai teigia, kad tai sezono topas.

Pamėgti itin aptempti džinsai ar kelnės paitraukia iš mados, tad turėtų nebeužimti vietos ir jūsų spintose. Nors jie ir buvo labai patogūs, bet jų laikas jau baigėsi. Belieka laukti, kada stilistai juos prisimins vėl.

Kelnių juosmuo turėtų būti kuo aukštesnis. Tai ne tik labai madinga, bet ir patogu. Kelnės aukštu juosmeniu suteikia daugiau komforto, jos stabiliai laikosi ant klubų ir nesmukčioja žemyn. Būkite stilingos ir jauskitės patogiai!

Jei nežinai kokios spalvos kelnes rinktis, tikrai neprašausi su pilka, juoda, kūno spalvomis. Šį rudenį madingiausios pastelinės, neutralios spalvos. Jos tikrai prideda moteriškumo ir elegancijos.

Taip pat madinga išlieka dekoruotos kelnės. Jos gali būti puoštos įvairiais akmenukais, kristaliukais, kutais, kniedėmis, gėlių motyvais ar įvairiais piešiniais. Nuo kelnių dekoro priklauso, kokią nuotaiką ir stilių jos atspindės.