Modelio Roosmarijn De Kok veido odos priežiūros rutina prieš miegą

Modelis De Kok pradeda savo naktinį veido priežiūros ritualą su medaus ir molio valikliu, kuris taip pat atstoja ir veido kaukę. „Tai kartu yra ir valiklis ir drėkiklis. Niekada negailiu drėkiklio savo veido odai“, – sako modelis.
Modelis naudoja specialų veido kremą, kuris padeda atnaujinti veido odos ląsteles iš vidaus. „Tai labai puikus kremas, stipriai drėkinantis ir atjauninantis veidą. Be to, sukurtas iš specialių medžiagų, kurios teikia veidui gyvybingumą, padeda jam išlikti jaunam, nes atkuria veido odos ląsteles“, – pasakojo modelis.
Vienas iš modelio triukų – tai paakių kremas, kurį gražuolė naudoja savo šypsenos linijoms. „Paakių kremas puikiausiai tinka toms mažoms raukšlytėms sumažinti. Kremas sušvelnina šypsenos raukšles, taip išlygindamas raukšles. Šį būdą jau naudoju senai ir jis labai efektyvus, patariu visiems išbandyti!“, – sako “Victoria’s Secret” angelas.
Savo rutiną modelis užbaigia išsivalydama dantis (natūraliai). „Svarbiausia yra pasirinkti sveiką dantų pastą ir dantų šepetuką. „Geriau šiek tiek paišlaidauti ant šių dalykų nei vėliau leisti dar didesnius pinigus dantų taisymui“, – teigė De Kok.
Roosmarijn De Kok yra „Victoria’s Secret“ mados modelis. Kaip modelis ji buvo atrasta per savo gimtadienio vakarėlį, kai kitas modelis, kuris dalyvavo jos vakarėlyje, pasakė jai, kad ji turi pabandyti laimę tapti modeliu. Gražuolė taip ir padarė. Ji buvo pakviesta atvykti į Niujorką ir pasirašyti sutartį su „Wilhelmina“ modelių agentūra. Ji dirbo su tokiais brendais kaip „Balmain“, „H&M“, „Pacsun“, „Tom Ford“, „Wildfox Couture“ ir „Giuseppe Zanotti“. Modelis taip pat atsidūrė ir garsiausiuose Amerikos mados žurnaluose „Vogue“ ir „Elle“. De Kok dalyvavo „Philipp Plein“, „Oscar de la Renta“, „Cushnie“, „Balmain“, „Ralph Lauren“ ir „Victoria’s Secret“ mados pasirodymuose. 2016 metais žurnalas „Daily Front Row“ apibūdino gražuolę „model du moment“ (akimirkos modelis). Tuo tarpu mados žurnalas „Vogue“ De Kok vadindavo naujos eros modeliu.