BALTOS SPALVOS DRABUŽIŲ METAS

Štai net 10 patarimų, kurie padės prisijaukinti stilingąją baltą spalvą.

Nebijokite kontrastų.
Apsirengus baltai, labai greitai galima sukurti princesišką, snieguolės įvaizdį. Norint išvengti tokio saldaus stiliaus, prie baltų drabužių drąsiai rinkitės atrodytų nederančius batus, pavyzdžiui, sportbačius.

Turėkite baltą vilnonį paltą.
Toks paltas tiks prie bet kokios aprangos ir akimirksniu suteiks jums ne tik rafinuotumo, elegancijos, bet ir moteriškumo. Tiesiog užsimeskite baltą paltą ir iš karto sužibėsite.

Baltos rankinės galia.
Nors daugelis mano, kad šviesios spalvos rankinės labiau tinka šiltajam metų laikui, šis mitas pamažu pamirštamas. Balta rankinė tinka ir prie suknelės, ir prie šiltų megztinių ar palto.

Apsijuoskite baltu diržu.
Šiuo metu baltos spalvos diržai yra tikra sensacija. Nėra svarbu ar jis odinis, ar tekslinis, ar dar kitoks, juo vis tiek galite veržti viską – striukes, paltus, megztinius….

Pasirinkite savo baltos spalvos atspalvį.
Jei balta it sniegas spalva žiemos sezonu jums atrodo netinkama, galite rinktis kitą, šiltesnį, jos atspalvį. Pavyzdžiui, pieno baltumo ar su švelniu kreminiu atspalviu. Raskite tai, kas geriausiai tinka jums.

Rinkitės baltus batus.
Balti batai gali visiškai pakeisti visą jūsų įvaizdį. Pagal tai, prie kokių drabužių jie bus derinami, galima pasiekti įvairių stiliaus improvizacijų. Pavyzdžiui, jei rengsitės ryškiai, tai gali būti santūriausia detalė, arba atvirkščiai – ryškiausias akcentas santūrioje aprangoje.

Derinkite juodą ir baltą.
Juodos ir baltos spalvų derinys yra tikrų tikriausia klasika, kuri niekada neišeis iš mados. Derinkite šias dvi spalvas ir nepamirškite įdomesnių aksesuarų.

Puoškitės skirtingų faktūrų drabužiais ir aksesuarais.
Galite apsirengti baltai nuo galvos iki kojų ir tikrai neatrodysite nuobodžiai. Tereikia derinti skirtingas faktūras ir rezultatas bus stulbinantis. Juk kelnių, megztinių ir aksesuarų faktūros visiškai skirtingos.

Balti kailiniai – pats prabangiausias pasirinkimas.
Balta spalva kaip ir kailiniai simbolizuoja prabangą. Pasirinkus baltus kailinius (ar visiškai vienspalvius, ar dekoruotus) sukursite nepamirštamą įspūdį.

Baltos detalės.
Jei baltas įvaizdis vis dėlto jūsų nežavi ir jūs savęs neįsivaizduojate taip apsirengusios, pabandykite prisijaukinti baltos spalvos detales. Tai gali būti įvairus dekoras, kuris pagyvins jūsų stilių – užrašai, siuviniai, lipdukai, dažai…