“PEGASUS” – MODELIŲ AGENTŪRA BŪTENT JUMS

Šioje modelių agentūroje dirbanti profesionali komanda visada dalijasi savo patirtimi ir naudingais patarimais su visais savo modeliais. Siekiant geriausio rezultato, modeliams pateikiami tik konkretūs darbai, kuriuose jie gali parodyti save.

“Pegasus” agentūros modelių veikla yra labai įdomi ir įvairi. Jie lankosi įvairiose pasaulio šalyse, kur ne tik dirba, bet turi laisvo laiko ir papramogauti, pailsėti. Modeliai bendradarbiauja ne tik su fotografais, bet ir režisieriais, prodiuseriais bei kitais pramogų pasaulio atstovais. Jie fotografuojasi reklamose, filmuojasi klipuose, pristatinėja prekinius ženklus ir paslaugas, dalyvauja renginiuose ir užsiima kita panašia veikla.

Modelių agentūros “Pegasus” modeliai taip pat bendradarbiauja su dizaineriais, mados ir grožio žurnalais. Šios agentūros modeliai puošia “Laima”, “Ieva”, “Cosmopolitan”, “L’Officiel Mada”, “Panelė” ,”Moteris” ir kitus žurnalus. Žinoma, modelio darbas neapsiriboja tik Lietuva, todėl modeliai dalyvauja kastinguose visame pasaulyje. “Pegasus” agentūros modeliai lankėsi „ELITE“ (Italija, Ispanija, Prancūzija, Olandija), „FASHION“ (Milanas), „IMG“ (Niujorkas, Londonas, Milanas, Paryžius), „STORM“ (Londonas), „MODELWERK“ (Vokietija), „M4“ (Vokietija), „GROUP“, „VIEW“ (Ispanija), „WILHELMINA“, „NEXT“ (Niujorkas), „BRAVO“, „IMAGE“, „SWITCH“, „WHY NOT“, „COLORS“, „PARFE“, „WOMEN“, „GROUP“, „DONNA „(Tokijas).

Jei norite būti modeliu, būtinai išbandykite save šioje srityje – tai puiki galimybė užsiimti mėgstama veikla, pamatyti pasaulį, rasti vertingų pažinčių ir, žinoma, užsidirbti.

Na, o jeigu jums reikia modelio savo projektui realizuoti, apsilankykite mūsų duomenų bazėje ir išsirinkite sau labiausiai tinkančius personažus. Kiekvienas modelis yra unikalus ir išskirtinis, todėl tikrai rasite tuos, kurių jums ir reikia.