Mados triukai, kurie leis Jums atrodyti aukštesnio ūgio

Suderinkite kelnių ir batų spalvas. Jeigu dėvite kelnes, tokios pačios spalvos batai sukurs ilgesnių kojų iliuziją. Taip yra todėl, kad iš pirmo žvilgsnio akis apsigauna ir atrodo, lyg Jūsų batų kulnas yra Jūsų kojos tęsinys. Žinoma, aukštakulniai bet kokiu atveju sukuria didesnio ūgio įvaizdį, tačiau jei suderinsite spalvas, efektas bus žymiai realistiškesnis.
Dėvėkite vienspalvius drabužius. Tai nereiškia, kad turite apsirengti visiškai vienodų spalvų ir atspalvių drabužius nuo galvos iki kojų. Tačiau pabandykite dėvėti drabužius, kurie sukuria mažesnį kontrastą ir tai leis Jums atrodyti aukštesnei. Naudodami spalvas, kad sustiprintumėte aukštesnio ūgio iliuziją galite pasiekti puikių rezultatų, nes tai padeda sukurti vieną vertikalią liniją.
Suknelės virš kelių yra paprasčiausias ir klasiškiausias būdas, kuris padeda žemai merginai atrodyti aukštesnei. Šis triukas veiksmingas todėl, kad kai suknelė yra virš kelių, Jūsų kojos atrodo ilgesnės, nes trumpas suknelės ilgis nukreipia dėmesį į aukščiau esančią kojų dalį.
Šitai gali nustebinti, tačiau ilgos „maxi“ suknelės žemoms merginoms gali atrodyti labai gražiai. Vienas iš pagrindinių veiksnių, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį kuriant aprangą žemo ūgio moteriai yra spalvos. Sukuriant besitęsiantį vienodos spalvos ir raštų spektrą gali vizualiai pailginti Jūsų kūną, šį triuką ypač padeda įgyvendinti maxi suknelės. Žemo ūgio merginoms labiausiai tiks solidžios spalvos ir smulkūs raštai.
Jeigu esate žema, visada geriau yra rinktis sijonus vietoj šortų. Taip yra todėl, kad šortai labai aiškiai parodo, kur prasideda Jūsų kojos, o su sijonais tai nėra taip pastebima. Štai todėl sijonai dėvimi kartu su aukštakulniais visada yra puikus pasirinkimas moterims, kurios nori atrodyti aukštesnės.
Būkite atsargūs su stambesniais raštais, ypač jei jie yra ant ilgesnių drabužių kaip maxi suknelės ar maxi sijonai. Stambūs raštai gali paslėpti Jus pačią, todėl yra itin svarbu pasirinkti raštus, kurie yra proporcingi Jūsų ūgiui.
Mini sijonai ir suknelės yra vienas seniausių triukų vizualiai atrodyti aukštesniu. Žmonės atkreips dėmesį ten, kur baigiasi Jūsų suknelės ar sijono kraštas. Taigi, kuo trumpesnis Jūsų sijonas, tuo aukščiau bus jų akys ir tuo ilgesnės atrodys Jūsų kojos. Gražiausiai atrodantis ilgis yra maždaug 8 centimetrai virš kelių. Žinoma, tai nereiškia, kad Jūs visada turite rinktis trumpiausią suknelę, kokią tik galite rasti. Skoningai aprangai su trumpu sijonu rinkitės mažiau atvirą palaidinę.
Vidutinio ilgio sijonai ir suknelės tikrai nėra tinkamiausias ilgis žemoms merginoms, todėl venkite jų, jei norite atrodyti aukštesnė. Midi ilgio sijonai nėra pakankamai trumpi, kad parodytų Jūsų kojas ir nėra pakankamai ilgi, kad sukurtų nenutrūkstamą liniją, kurios reikia, kad awtrodytumėte vizualiai aukštesnė.
Jei norite atrodyti aukštesnė, rinkitės aukšto liemens drabužius, nes tai geriausias būdas vizualiai prailginti Jūsų kojas. Aukštas kelnių liemuo vizualiai pakels Jūsų natūralų liemenį, todėl dėvėdami tokio tipo drabužius sukursite trumpesnio liemens ir ilgesnių kojų iliuziją. Negana to, kad tai puikiai tinka merginoms, kurios nori atrodyti aukštesnės, tokie drabužiai yra ir madingi.
Venkite kelnių ir batų iki kulkšnies, nes tai vizualiai dar labiau sutrumpina Jūsų kojas. Venkite ir batelių su dirželiu ant kulkšnies, o jei negalite – rinkitės plonus, Jūsų odos spalvai artimus dirželius, kurie bus mažiau pastebimi.