5 PATARIMAI TOBULOMS NUOTRAUKOMS

 

Nuotraukų turime daug ir įvairių. Vienos iš jų mus džiugina, o kitas skubame trinti ar išmesti, nes vaizdas jose mums nepatinka. Taigi, ką daryti, kad nuotraukose visuomet atrodytum puikiai? Mes pateikiame kelias gudrybes, kuriomis pasinaudojusi tapsi tikra pozavimo profesionale ir galėsi džiaugtis puikiomis nuotraukomis.

1. Stenkis nepasimesti netikėtai pamačiusi fotoaparatą. Geriausiai atrodysi, jei nuoširdžiai nusišypsosi ir toliau tęsi savo veiklą. Tik jokiu būdu neišsigąsk ir „nesustink“ prieš kamerą, nes atrodysi labai nenatūraliai.

2. Jei esi drovi ir tau sudėtinga atsipalaiduoti bei elgtis natūraliai prieš kameras, gali pasipraktikuoti namie prieš veidrodį. Matydama save iš įvairių kampų pastebėsi savo privalumus ir trūkumus, todėl jau žinosi kaip pozuoti fotografuojant. Praktika prieš veidrodį suteiks tau pasitikėjimo savimi, o tai yra vienas iš svarbiausių elementų fotografuojant.

3. Paslėpkite pagurklį arba nesukurkite progos vaizdui, kad jį turite. Fotografijos dažnai prideda kelis papildomus kilogramus, dėl to reikia žinoti, kaip pozuoti, kad taip neatsitiktų. Įtemptas kaklas ir nuleistas smakras sukuria ilgesnio ir grakštesnio smakro iliuziją bei paslepia jo netobulumus.

4. Nemanyk, kad fotografuojantis visą dėmesį reikia skirti tik veidui. Tiek pat svarbus yra ir tavo kūnas. Išsitiesk, pakelk galvą, atitrauk rankas nuo liemens ir tada jau nusišypsok – nepalik abejingų tavo žavesiui.

5. Žinoma, jei fotosesiją planuoji ir gali iš anksto tam pasiruošti, apgalvok visas smulkmenas. Pasiruošk bent kelis rūbų derinius, kad visos nuotraukos nebūtų vienodos, pasistenk pakeisti fotografavimo vietas, pasirūpink savimi: makiažas, šukuosena, manikiūras… Pasidaryk tobulą fotosesiją, kad galėtum atskleisti savo grožį!