Triukai tobulam Helovino makiažui

Akys yra mūsų sielos veidrodžiai. Šis posakį paverskite teisingu Helovino vakarą atspindėdami savo personažo sielą per savo akių makiažą. Jeigu, pavyzdžiui, ketinate tapti pikta besiele būtybe, tamsus akių makiažas Jums itin pagelbės pasiekti šį įvaizdį, o ypač jei Jūsų kostiumą akompanuos juodi akių lęšiai. Juoda spalva yra dažniausiai naudojama ir tamsiam akių makiažui, bet matinė tamsiai ruda taip pat puikiai atliks šį darbą. Triukas, kuris padės šiam makiažui išsilaikyti visą vakarą, yra gero akių makiažo pagrindo naudojimas arba taip pat galite papurkšti šiek tiek vandens po to, kai baigėte atlikti makiažą.
Jeigu norite atvaizduoti kokią nors kraujuotą būtybę ar personažą, Jums greičiausiai reikės pasinaudoti netikru krauju. Veidas dažnai yra tinkamiausia vieta jam naudoti ir tą galite puikiai padaryti iš pradžių susikurdamas tikroviškai atrodančią žaizdą. Tai pasiekti galite naudodami kelis sluoksnius tualetinio popieriaus priklijuodami jį prie odos su odai saugiais klijais ir nudažydami gautą kūrinį spalva, kuri susilies su Jūsų oda. Po to šiek tiek prapjaukite tą kūrinį, kad sukurtumėte žaizdos ar rando įvaizdį ir užlašinkite kelis lašus netikro kraujo. Leiskite jam šiek tiek natūraliai nutekėti, kad atrodytų realistiškiau. Vazelinas yra puiki alternatyva tualetiniam popieriui ir taip pat gali būti puiki bazė kurti įtikinamai atrodančias žaizdas.
Siaubo filmų personažų atvaizdavimas yra ypač madingas Helovino kostiumo pasirinkimas. Prisimindami personažą, žmonės dažniausiai prisimena ir bauginančius filmo epizodus, dėl to toks kostiumo pasirinkimas Helovino vakarui yra išties puikus. Jūs galite jiems priminti baisiausias scenas iš filmo, susikurdami filmo personažo įvaizdį su veido dažais ir paversdami save bet kuo nuo siaubingo klouno iki nemirtingo zombio. Čia galite būti kūrybingi, tačiau yra kelios taisyklės: švariai nuplaukite veidą ir užtepkite poną sluoksnį makiažo, kad užtikrintumėte, jog dažai nenuslys. Prie specialiųjų efektų kaip žaizdos ar katės ūsai, akių pravedimas padeda sukurti dramatiškesnį įvaizdį, o netikros blakstienos tai dar labiau suintensyvina. Brangakmeniai ir blizgučiai suteiks Jūsų veidui blizgesio. Jums reikės tokių įrankių kaip vata, ausų krapštukai, teptukai ir kempinėlės, kad veiksmingai užteptumėte veido dažus.
Veido kontūrų paryškinimas gali būti reikalingas Jūsų norimo įvaizdžio sukūrimui, tačiau turite naudoti tinkamas priemones. Kreminės tekstūros produktai yra tinkami klouno įvaizdžio kūrimui, o pudros – zombio ar raganos. Naudokite didelį teptuką tepti skaistalams ir mažesnį kontūravimui. Jeigu ketinate būti personažas, kurio oda išbalusi, Jums reikės pudros, kuri būtų trimis ar keturiais tonais šviesesnė nei Jūsų oda. Jei Jūsų oda rausvo atspalvio, naudokite gelsvą maskuoklį ar makiažo pagrindą, ir atvirkščiai, jei Jūsų oda gelsvo atspalvio.
Niekas nenori, kad nuriktų taip, jog įdedate labai daug pastangų, o Jūsų Helovino kostiumas paskutinėmis minutėmis vis tiek atrodo nepavykęs. Su šiais patarimais Jums turėtų pavykti to išvengti ir efektyviai susikurti bet kokį įvaizdį nuo kritusio angelo iki kraupaus vampyro su iltimis.