BŪTINI ŠIO SEZONO AKSESUARAI

1. Maža rankinė. Sakydami maža, turime galvoje labai maža. Į ją tikrai netilps viskas, ką tu įpratusi nešiotis kiekvieną dieną – raktai, piniginė, telefonas, užrašinė… Šis aksesuaras nėra praktiškas, bet jei norėsi būti stiliaus viršūnėje, teks prisitaikyti.

2. Kuo prabangiau ir įspūdingiau atrodantis telefono dėklas. Taip, jis gali būti pagrindinis tavo stiliaus akcentas, juk nesiskiri su juo nė per žingsnį kone visą dieną. Rekomenduojama, kad dėklas būtų puoštas blizgančiomis detalėmis ir dekoruotas įmantriu piešiniu. Jis pritrauks visų aplinkinių žvilgsnius.

3. Dideli, pusę veido dengiantys akiniai nuo saulės. Jie gali būti kokios tik nori spalvos, svarbiausia – kuo didesni ir ryškesni, kad padėtų tau išsiskirti iš minios. Ši stiliaus detalė ne tik padės tau apsisaugoti nuo saulės, bet ir pakylės į mados viršūnę.

4. Originalūs, “kitokie” aukštakulniai. Savo turėtus ir tikriausiai pamėgtus batus storu kulnu gali mesti į šalį, kad ir kokie jie patogūs bebūtų. Šį sezoną topuose karaliauja visiška priešingybė – kuo plonesnis batelių kulniukas, tuo geriau ir stilingiau. Jei esi drąsi gali rinktis įdomesnių formų, ne tiesų kulniuką, tokiu atveju būsi dar stilingesnė.

5. Minimalistinis kaklo papuošalas. Kitaip tariant, kaklo juostelė, vadinama čokeriu. Plona juostelė, puošta mažu pakabučiu per vidury su trenksmu grįžo į mados pasaulį ir, panašu, neketina niekam užleisti savo pozicijų.