ŽEMAKULNIAI VAINIKUOJAMI KAIP STILINGIAUSI SEZONO BATELIAI

Bateliai, kurių kulniuko aukštis neviršija 5cm daugeliui žinomi kaip “kitten heels”. Šie gražuoliai per pastaruosius metus išgyveno ne vieną pakilimą ir nuopolį, o dabar vėl užsiėmė gerą vietą mados pasaulyje.

Šie mieli žemakulniai išpopuliarėjo šeštajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje, antrą kartą į madą grįžo devintajame dešimtmetyje, o dabar tai jau trečias jų šlovės amžius. Žinoma, kai lovė buo išblėsusi, bateliai buvo vadinami ne tik kad neskoningais, bet net ir juokingais.

Bateliai tikrai puikiai tinka šiuolaikinei moteriai – jie ir stilingi, ir patogūs. Batelių kulniukas nesudaro problemų ilgai vaikštant ar stovint, o kartu ilgina kojas ir verčia pasitempti. Juos tikrai galite avėti ir darbe, ir vakarėlyje.

“Kitten heels” vėl užkopus į stiliaus viršūnę, randama daug jų modelių, tad kiekviena moteris tikrai ras sau labiausiai tinkančius šiuos batelius. Jie gali būti visokie: raštuoti, vienspalviai, su sagtele, uždari, atviri, įsispiriami… Svarbiausia, kad bateliai būtų smailianosiai. Priešingu atveju tikrai prašausite pro šalį.

Šiems žemakulniams grįžus, pasikeitė jų derinimo su apranga taisyklės. Jei ankčiau reikėjo juos derinti su elegantiškais, struktūriškais drabužiais, dabar viskas apsivertė aukštyn kojomis. Bateliai geriausiai atrodo su laisvais, neįpareigojančiais, “oversize” stiliaus drabužiais.