VISŲ PAMĖGTOS KUPRINĖS – AR ILGAI JAS NEŠIOSIME?

Įvaizdžio kūrėja Asta Nevedomskytė sako, kad renkantis kuprinę verta dėmesį atkreipti ne tik į jos grožį, bet ir dydį. Pasak jos, kuprinės formą ir dydį reikia rinktis atsižvelgiant į savo kūno proporcijas.

Pasak šios įvaizdžio kūrėjos, nors pats kuprinių pikas buvo praėjusiais metais, jos vis dar madingos ir moterų pamėgtos. Stilingiausios labai mažos arba labai didelės kuprinės (o taip pat ir rankinės). Mažosiose vos telpa telefonas ir lūpų dažai, o į didžiąsias galite susidėti ne tik darbo priemones, kosmetiką, bet ir įsimesti kelis drabužius, jei reikėtų persirengti.

Ideals variantas, kuris tiks kiekvienai merginai yra kuprinė – rankinė. Tai labai universalus variantas, kai pakeitus rankenų padėtį, kuprinė virsta per petį permetama rankine. Galima sakyti, šis hibridinis variantas yra sezono “must have” sąrašo viršuje.

Jei norite investuoti į kuprinę, kurią drąsiai galėtumėte nešioti ne vieną sezoną, rinkitės ką tik aptartas kuprines – rankines. Jas lengvai priderinsite prie savo garderobo ir patogiai jausitės. Šios kuprinės pamažu užima paprastųjų vietą, o jei vis dėlto užsimanysite rankinės, turėsite ir ją.

Kalbant apie kuprinės dydį ir jos savininkės figūrą, pabrėžiama, kad tai būtina suderinti. Jei moteris yra labai aukšta ar šiek tiek putlesnė, jai geriau rinktis didesnę kuprinę ar rankinę. Ir atvirkščiai, jei moteris smulki ar žema, tada geriau rinktis mažesnę kuprinę. Jei pasitaiko atvirkštinės situacijos, tada vaizdelis ne koks – maža kuprinė dar labiau pabrėžia apkūnios moters papildomus kilogramus, ar didelė kuprinė mažesnę merginą paverčia į mokinukę, skubančią į mokyklą su pilna kuprine knygų.

Kuprines tikrai galima derinti ne tik prie sportinio ar laisvalaikio stiliaus drabužių, bet ir prie elegantiškos, vakarinės aprangos. Prie minėtosios ypač tinka jau aptartos kuprinės – rankinės. Juk ir kuprinių yra gražių, puošnių ir elegantiškų.

Mados ekspertai sako, kad kuprinės tinka ne tik jaunimui, bet ir vyresnio amžiaus moterims. Deja, Lietuvoje moterys retai ryžtasi eksperimentams, o štai stileivos iš svetur mielai renkasi mūsų akiai neįprastus stiliaus sperndimus.