Patarimai, kaip nuotraukose per savo vestuves atrodyti nepriekaištingai

Ši vestuvių dalis – fotografavimas – dažniausiai nuotakas labiausiai ir neramina. Juk taip svarbu šią dieną nuotraukose atrodyti nepriekaištingai, būti tiesiog to vakaro „deive“! Taigi dalinamės su Jumis keliais triukais, kurie padės Jūsų dieną nuotraukose atrodyti nepakartojamai.
Vestuvių dieną, nuotakai nereikėtų labai išsiskirti iš minios svečių, idealiausia būtų, jeigu nuotaka tą dieną atrodytų taip gražiai, kaip ji tik gali atrodyti. Kitais žodžiais tariant, jeigu Jūs tikrai žinot, kad Jums labiausiai tinka raudoni lūpų dažai, neeksperimentuokite vestuvių dieną pasidažydamos kita spalva. Be abejo, per vestuves būtent nuotaka turi atrodyti ryškiausiai iš visų, todėl šią dieną makiažas turėtų būti ryškesnis nei įprastai. Dar viena gudrybė, norint nuotraukose atrodyti puikiai, tą vakarą, visur su savimi nešiokitės blizgesį ir lūpų dažus, būtent jie turėtų būti Jūsų geriausiais draugais tą vakarą. Nei neįsivaizduojate, kiek daug įtakos jie turi gražiai nuotraukai.
Apie fotografą galvokite kaip apie seną draugą. Geriausios nuotraukos išeina tada, kai esi atsipalaidavęs, nuoširdus, ne susikaustęs. Todėl labai svarbu nuotakai vestuvių dieną prieš fotografą jaustis gerai ir patogiai, jaustis savimi, būtent todėl su savo fotografu turėtumėte susipažinti ankščiau nei vestuvių dieną.
Kai ateina laikas fotografuotis, kiek galima daugiau išsitieskite link objektyvo – ištiesinkite savo kaklą, pakeldami smakrą kiek galima aukščiau, kad išryškėtų Jūsų ilgas ir grakštus kaklas, ištiesinkite pečius, įtempkite visą kūną, kad Jūsų poza nuotraukose atrodytų lyg modelio.
Prieš didžiąją savo gyvenimo dieną, nepakenktų ir šiek tiek praktikos. Nebijokite pasimaivyti prieš veidrodį, pasigilinkite kokia poza Jums labiausiai tinka, paprašykite kieno nors iš šalies Jus pafotografuoti. Taip vestuvių dieną jausitės labiau užtikrinta pozuodama, o nuotraukos gausis tokios, kokių ir tikėjotės.