VYRIŠKŲ BATŲ MADOS TENDENCIJOS

Vyrai, taip pat kaip ir moterys, rūpinasi savo stiliumi. Mados jiems taip pat dažnai keičiasi, todėl reikia nuolat domėtis naujausiomis jų tendencijomis. Pateikiame kelis vertingus patarimus, kurie padės išsirinkti geriausius batus šaltajam sezonui.

Kailiniai batai. Daug kailio ant batų šią žiemą puoš ne tik moterišką, bet ir vyrišką avalynę. Tai gali būti kailinė imitacija, kuri puoš batus, arba visi kailiniai batai, kurie ir šildys visą žiemą bet kokiu oru. Pasirinkę kailinius batus jausitės patogiai, atrodysite stilingai ir nejausite šalčio.

Klasikiniai, bet sunkūs batai. Klasikiniai batų modeliai, paįvairinti grubesniais motyvais. Tai gali būti stambesnė pakulnė ar storesnis padas, aštresni kampai, kontrastingos spalvos ir pan. Grubiai atrodantys, bet išlaikantys klasikinį įvaizdį – būtent tokie batai puoš vyrus šaltuoju sezonu.

Kerzai. Sunkūs ir grubūs kareiviško tipo batai šį sezoną kopia į patį mados olimpą. Nors tokie batai jau ir taip traukia dėmesį, kerzus patariama rinktis spalvotus, ryškiaspalvius. Toks akcentas tikrai pavers jus išskirtiniu, o jūsų įvaizdį stilingu.

Baltos spalvos batai. Tokie, kurie tarsi susilieja su aplinka žiemą. Baltus batus galite rinktis bet kokio stiliaus, tai gali būti klasikinio stiliaus, sportiniai ar bet kokie laisvalaikio batai. Šis pasirinkimas puikiai tinka, jei nedrįstate rinktis anksčiau aptartų ryškiaspalvių batų. Balta avalynė iš karto pagyvina ir atgaivina jūsų stilių.

Sportiniai batai. Sportiniai batai jau kuris laikas nesitraukia iš mados viršūnių. Šį sezoną jie kiek kitokie – odiniai, pritaikyti šaltesniam sezonui. Sportinius batus galite derinti ne tik su sporto apranga, bet ir su kitais pamėgtais drabužiais.

Ryškūs batai. Kaip jau ir buvo minėta anksčiau, ryškūs batai šį šaltąjį sezoną karaliauja prie bet kokios aprangos. Net jei esate kuklios, neryškios aprangos mėgėjas, batus rinkitės ryškesnius – jie gali tapti pagrindiniu jūsų aprangos akcentu. Ryškiaspalviai batai nuspalvins ne tik jūsų aprangą, bet ir nuotaiką. Tik nebijokite eksperimentuoti!