Kaip greitai pasidaryti makiažą?

Pirmiausia, naudokite aukštos kokybės makiažo pagrindą. Ši priemonė yra pati svarbiausia – ne veltui vadinama pagrindu – juk ir namo be pamatų nepastatysite. Kaip ir pamatai, makiažo pagrindas turi būti aukštos kokybės, kad išlaikytų Jūsų makiažą. Pigesnės priemonės yra linkusios išdžiūti ir išryškinti Jūsų odos netobulumus, kuriuos Jūs kaip tik norite paslėpti. Investuokite į priemonę, kuria galite pasitikėti. Suradę patikimą makiažo pagrindą, galėsite būti ramūs, jog Jūsų makiažas išliks nepriekaištingas visą dieną.

Maskavimo priemonė padarys tai, ko nepadarė makiažo pagrindas – paslėps vis dar matomus netobulumus ir išryškins Jūsų akis. Šį produktą taip pat rinkitės aukštos koky bės, nes jei jis busprastos kokybės, gali ilgainiui susiraukšlėti. Renkantis tinkamą maskuojantį produktą, paskaitykite atsiliepimus internete arba pasitarkite su draugu ar parduotuvės konsultantu. Tepkite maskuojančią priemonę ant paakių ir akių vokų (jis taip pat atliks akių šešėlių pagrindo funkciją) ir, žinoma, ant vis dar matomų netobulumų. Galite tepti makiažo teptuku, kempinėle arba pirštais.

Paryškinkite bruožus ir papildykite veidą spalvomis su bronzantu. Būtinai atsirinkite spalvą pagal rezultatą, kurį norite pasiekti. Norėdami jį užsitepti, naudokite makiažo šepetėlį ir tepkite ties išorine veido linija: žandikauliu, skruostikauliais ir plaukų linija. Taip pat galite tuo pačiu šepetėliu patepti akių vokus. Netgi nebūtina stengtis būti tvarkingiems – šiek tiek spalvos ant akių vokų paryškins Jūsų akis ir pagražins bendrą Jūsų veido išvaizdą.

Naudokite skaistalus. Ne ne, nebūtina pasidaryti dramatiško makiažo kaip Kim Kardashian. Norėdami greitai paryškinti veido bruožus, rinkitės paprastus skaistalus, kad paryškintumėte vidinius akių kampučius ir, jei norite ir turite laiko, kitas vietas. Šiuo būdu paslėpsite tai, jog, pavyzdžiui, mažai miegojote – vis tiek atrodysite puikiai ir pailsėjusi. Galite tepti nedidelį kiekį skaistalų ant nosikaulio ir nosies galiuko. Tai paryškins visą Jūsų veidą, tačiau venkite naudoti šį triuką, jei nenorite atkreipti dėmesio į savo nosį. Norėdami rezultatą pasiekti itin greitai – tepkite priemonę pirštais. Profesionalai šito nerekomenduotų, bet tai paprasčiausias būdas greitai patobulinti savo įvaizdį.

Užbaikite makiažą blakstienų tušu. Paryškinti blakstienas tikrai neužtruksite daug laiko ir taip pat tai yra pagrindinė priemonė, kuri išryškins Jūsų akis – akių pravedimui laiko juk tikrai neturite! Atraskite blakstienų tušą, kuris Jums labiausiai tinka ir patinka. Dauguma tušų tikrai neblogai atlieka savo funkciją, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį, kad jis nebūtų prastos sudėties, kuri  privers Jūsų blakstienas džiūti ir lūžinėti. Jei laiko neturite visai, rinkitės būtent šią priemonę – kitas galite praleisti. Blakstienų tušas paryškins Jūsų akių grožį ir akimrksniu atrodysite stilingai.