Šaunios vyrų mados, kurias norime išbandyti ir mes

  • Apatiniai marškinėliai ir kaklo grandinėlė. Šis derinys, be abejonės, yra labai vyriškas įvaizdis. Būtent dėl to jis puikiai tinkamas moterims pergalvoti. Jeigu norite susikurti tokį vyrišką įvaizdį, poruokite baltus marškinėlius ir grandinę su „Cargo“ stiliaus kelnėmis ir iššaukiančiais batais. Jeigu norite sukurti kardinaliai kitokį įvaizdį, poruokite jį su languotu sijonėliu ir armijos stiliaus batais – sukursite klasišką įvaizdį.
  • Matomos aukštos kojinės. Šis įvaizdis puikiai derės su šortais ir per didelio dydžio marškinėliais ar bliuzonu. Taip pat galite paprasčiausiai pabandyti dėvėti ilgesnes kojines dienomis, kai įprastai nešiotumėte trumpas kojines.
  • Marškiniai atvira apykakle. Pastaraisiais sezonais vyrai peržengė moterų iškirptės madas. Jaučiatės drąsi? Poruokite prasegtus marškinius su plačiomis kelnėmis aukštu liemeniu. Jei jaučiatės šiek tiek mažiau drąsi, galite išbandyti suderinti spalvotus prasagstytus marškinius su bralete arba permatomais marškinėliais.
  • Megztinis ant pečių. Kai šilta, megztinis ant pečių sukuria mielą teniso mergaitės įvaizdį, o rudenį tą megztinį galite apsivilkti. Kas galėjo pagalvoti, kad mada gali būti tokia praktiška? Vyrų drabužių skyrius visada atrodė nuobodus ir nespalvingas, tačiau dabar viskas pasikeitė. Jei pastebėjote, kad perkate vis tokius pačius drabužius – apsipirkite vyrų skyriuje – tai tikrai padės Jums išsiskirti iš minios.
  • Maža rankinė per petį. Su šiuo aksesuaru galėsite laikyti savo svarbiausius daiktus saugiai ir atrodyti stilingai. Jeigu rankinės dirželis Jums per ilgas, galite jį surišti mazgu ir turėsite dar vieną stilingą įvaizdžio detalę. Tai itin praktiškas mados aksesuaras.
  • Laisvi kostiumai. Ne visi drabužiai turi būti siauri, todėl kodėl neapsivilkti apkritusio kostiumėlio? Švelniai apkritęs ar išskirtinai laisvas kostiumas atrodys išties stilingai. Derinkite jį su sportiniais bateliais ir baltais marškinėliais, norėdami atrodyti atsipalaidavę, o švarkas lai būna užsagstytas. Geriausias aksesuaras šiam deriniui – Jūsų pasitikėjimas savimi.
  • Per dideli švarkai. Grįžkite į aštuoniasdešimtuosius apsivilkdami keliais dydžiais per didelį švarką. Ar tai būtų dryžuotas, ar vienspalvis švarkas – tai puikus būdas susikurti retro stilių neatrodant pernelyg formaliai. Rinkitės šiek tiek didesnį drabužį arba itin masyvų. Derinkite jį su paprastais marškinėliais arba užsagstomais marškiniais ir galėsite vaikščioti pasididžiuodama.
  • Dideli stori megztiniai. Apsivilkite kašmyrinį ar vilnos megztinį aukščiausio lygio mados komfortui. Šį drabužį galite pasiimti tiesiai iš savo gyvenimo vyrų ar tiesiog iš vyriškų drabužių skyriaus. Šis drabužis puikiai derės su aulinukais.