ŠALIKŲ IR SKARELIŲ TENDENCIJOS ŠĮ SEZONĄ

Šį sezoną stilingai atrodančių šalikų tikrai daug, tad tau tereikia išsirinkti sau labiausiai patinkantį. Jei negali išsirinkti vieno, gali drąsiai juos keisti ir taip kurti skirtingus įvaizdžius.

Moteriškas šalikėlis ar skarelė. Kartais taip noris atrodyti tiesiog subtiliai moteriška ir lengvai stilinga. Tokiais atvejais gelbsti šilkinė skarelė ar šalikėlis. Jie nesuteikia šilumos, tai tik stiliaus detalė, o tinka ji prie daugelio jūsų turimų drabužių, tik nebokite eksperimentuoti. Šį sezoną ypač madinga siaura ir ilga arba jau daugelio pamėgta perlenkta keturkampė skarelė.

Šalikas iš vaikystės – ilgas ir platus. Dažnai ir sunkus. Apsivyniok juo kaklą ir tikrai nesušalsi. Taip pat gali susirišti jį nugaroje ir palikti galus kabėti arba tiesiog porą kartą apsivyti kaklą ir palikti kabėti galus abiejose pusėse. Atrodysi šiek tiek vėjavaikiška, bet kartu ir stilinga. Beje, šaliką rinkis su daug kutų galuose!

Šalikas ir kepurė viename, dar vadinamas šaliku – mova. Jų dabar yra įvairiausių stilių, tad tikrai galėsi pasirinkti sau tinkamiausią, kad ir šildytų ir puoštų, pagal kiekvieno poreikius. Žinoma, šis dalykėlis gali šiek tiek apgadinti šukuoseną, bet jei nori jaustis šiltai ir nesi pasidabinusi įmantria šukuosena, jis tau tikrai pravers.

Didelis, jaukus ir minkštas šalikas. Juo gali ne tik apsivyti kaklą, bet ir apsigobti pečius. Toks šalikas tinka ne tik dėvėjimui kieme, su juo puikiai jausiesi namie priešais televizorių, darbe ar draugų būryje. Jis lyg maža miela miniatiūrinė antklodė tave sušildys ir pridės daugiau spalvų tavo įvaizdžiui. Jei gali, nusimegzk tokį pati.

Kailinis šalikas. Nors jis suteikia šilumos, bet tai daugiau įvaizdžio detalė. Kailiai puošia moterį, o subtiliai pritaikytas kailinis šalikėlis iš karto prideda moteriškumo ir elegancijos. Jei tik turi galimybę, įsigyk bent vieną tokį ir tikrai rasi progą, kur juo pasipuošti.