7 veiksmingi būdai pasirūpinti plaukais, kad jie atrodytų FANTASTIŠKAI

Turbūt nesuklysime sakydamos, kad visos norime dailių ir išpuoselėtų plaukų. Deja, tokiais apdovanota ne kiekviena. Tačiau žinodama plaukų priežiūros paslaptis ir naudodama tinkamus produktus ir tu galėsi džiaugtis išpuoselėtais plaukais.

 

1. Ieškok šampūno, kurio sudėtyje būtų kuo mažiau nežinomų ingredientų. Dažnai atrodo, kad daugiau putojantys šampūnai geriau pašalina nešvarumus, tačiau iš tiesų didesnis putų kiekis negarantuoja efektyvesnio poveikio. Šampūnas, kurio sudėtyje yra sulfatų su įvairiausiais drėkinamaisiais priedais, privers galvą plaukti du kartus dažniau nei reikia, todėl pirmenybę teik natūraliems.

 

2. Prieš apvyniodama šlapius plaukus rankšluosčiu, perliek juos šaltu vandeniu. Tai suteiks plaukams švelnumo, sutrauks galvos odos poras ir plaukai mažiau riebaluosis. Išlipusi iš dušo plaukus suvyniok į rankšluostį ir taip juos palik bent 5 – 10 minučių: dalį drėgmės sugers plaukai, dalį rankšluostis.

 

 

shutterstock 206610595

 

3. Jei nori plaukams suteikti daugiau apimties, ant džiovintuvo dėk apvalųjį antgalį ir džiovink plaukus šilta oro srove. Kai plaukai pradžius, kurį laiką į juos pūsk šalto oro srovę. Taip ne tik mažiau kenksi plaukams, bet ir suteiksi jiems daugiau apimties bei purumo. Jei plaukus džiovinsi tik karštu oru, po džiovinimo šie dar kurį laiką išliks įkaitę, todėl pakis jų struktūra. Plaukai praras vidinę drėgmę, taps šiurkštūs, o galiukai gali suskeldėti.

 

4. Jei nori natūraliai atrodančių banguotų plaukų, pamiršk karšto formavimo prietaisus. Iššukuok drėgnus plaukus, perskirk juos sklastymu per vidurį ir kiekvienoje pusėje padalink vertikaliai į tris dalis. Kiekvieną sruogą užvyniok ant suktuko, o susuktus plaukus palaikyk pusvalandį. Po to dar susuktus plaukus pabaik džiovinti džiovintuvu. Plaukai išliks minkštučiai, sruogos dailiai susibanguos ir atrodys natūraliai.

 

plauku suktukai 63141474

 

5. Jei ketini naudoti plaukų formavimo priemones, jas purkšk ar tepk dar prieš pradėdama šukuoseną. Pavyzdžiui, nuo karščio apsaugantį purškiklį naudok prieš 10 minučių iki šukuosenos formavimo. Tuomet plaukai priemonę geriau ir greičiau įsisavins, o šukuoseną pasidarysi lengviau.

 

6. Jeigu labai skubi ir neturi laiko galvos trinkimui, sudrėkink plaukus ties šaknimis šiltu vandeniu ir palenkusi galvą žemyn, šiek tiek padžiovink džiovintuvu. Žinoma, padės ir sausas šampūnas, tačiau juo piktnaudžiauti nereikėtų.

 

7. Ketini plaukus formuoti apvaliu riečiančiu šepečiu? Atsargiai! Naudodama jį klaidingai gali pakenkti plaukams. Formuoti plaukus apvaliu šepečiu reikėtų tuomet, kai apytiksliai 85% plaukų jau yra sausi. Apvalus šepetys yra skirtas plaukų formavimui pačioje stilizavimo pabaigoje: kai nori plaukus nuo šaknų šiek tiek pakelti, suteikti jiems apimties. Nepamiršk, kaip turi būti šukuojami ilgi plaukai: pradėk nuo pačių galiukų ir po truputėlį kilk viršun. Taip plaukai nebus pažeidžiami, nesivels ir lengviau išsišukuos.

 

wash and blow dry