Tobulo manikiūro paslaptys

Manikūrą labai taikliai galima pavadinti nagų dekoravimu. Šis užsiėmimas apima tiek formos suteikimą nagui, tiek ir įvairiausias jo paviršiaus papuošimo technikas. Šiuolaikinė moteris tikriausiai nebeįsivaizduoja savęs be manikiūro. Šis grožio ritualas taip įsišaknijo mūsų visuomenėje, kad tai tapo pasiekiama kiekvienai savimi besirūpinančiai moteriai. Šiame straipsnyje aptariama populiariausi nagų dailės dizainai.

Tikriausiai niekas nedrįs paneigti, kad PRANCŪZIŠKAS MANIKIŪRAS yra geriausia, ką galėjo sugalvoti manikiūro meistrai. Dabar dėl itin populiaraus lakavimo geliu, yra labai daug prancūziško manikiūro variacijų, tačiau pati idėja vis tiek išlikusi tokia pati kaip ir jo atsiradimo pradžioje. Ši nagų dailės forma jau daug metų karaliauja mados pasaulyje ir yra labai pamėgta visame pasaulyje. Panašu, kad savo pozicijų šis grožis apleisti neketina ir šiemet.

Naujovė, arba jau gerai žinomos manikiūro technikos pokytis, šį sezoną yra vadinamasis MĖNULIO MANIKIŪRAS. Tai stilius atvirkščias prancūziškajam. Taip papuošti nagai atrodo tvarkingai kaip ir prancuziškieji nagučiai, bet kartu ir labai traukia dėmesį savo išskirtinumu. Pabandykite įsivaizduoti taip padailintus savo nagučius!

SMILE NAGUČIAI. Naujovė mados pasaulyje! Daugelis silpnosios lyties atstovių mėgsta savo nagus papuošti įvairiais blizgučiais. Šį sezoną blizgučius klijuosime ant nago pagrindo iš apačios. Atrodo neįprastai ir labai stilingai!

3D MANIKIŪRAS – tai itin sudėtinga manikiūro technologija, kuri reikalauja daug ir kruopštaus darbo. Nagas dengiamas keliais sluoksniais skaidraus gelio ir dažniausiai ant kiekvieno sluoksnio yra piešiami kokie nors motyvai. Toks dažyto gelio sluoksniavimas sukuria įspūdingą 3D efektą. Pasirinkimas, ką piešti ant nagų, naudojant šį metodą, iš tiesų platus – pradedant paprastais ornamentais ir baigiant akvariumo imitacijomis.

NAGAI SU PAVEIKSLO IMITACIJA. Kruopščiai su adata, teptuku ar specialia kempine ant nagų išpiešti paveikslai tikrai nepalieka abejingų. Ši nagų dailė 2017 – aisiais yra viena populiariausių. Ne tokie įgudę meistrai naudoja labai plonas lipnias juosteles, kuriomis taip pat sukuriama tam tikro paveikslo atvaizdavimo iliuzija.

Šiuo laikotarpiu taip pat labai populiarus ir visai nesudėtingas nagų lakavimo būdas yra ŠTAMPAVIMAS. Tam yra naudojamos specialios plokštelės, kurios palieka ant nagų norimo ornamento ar kitokį anstpaudą. Tokių plokštelių įvairovė leidžia greitai ir nesudėtingai pasidaryti tobulą manikiūrą. Išbandyk ir tu, negali nepavykti!

Kitas itin greitas variantas – NAGAI SU LIPDUKAIS ant jų. Specialūs lipdukai yra klijuojami ant nagų, dažniausiai tai daroma vandens pagrindu, t. y. sudrėkintas lipdukas prilipdomas prie nago plokštelės. Tvarkingai atlikus manikiūrą, lipdukai atrodo labai natūraliai, o šį būdą labai patogu naudoti namuose, kai kur nors skubame.