Stilingiausios šios vasaros pamergių suknelės

Ar žinojote, kad senovėje pamergės puošdavosi panašiomis suknelėmis kaip pati nuotaka? Buvo tikima, kad taip jos nuvaikys piktąsias dvasias, negalėsiančias atskirti šventės kaltininkės nuo kitų merginų ir jai pakenkti. Ir nors šiandien vestuvinės suknelės spalva išliko tradiciškai balta, pamergių apdarai smarkiai pasikeitė.
Dabar neretai nuotaka ne tik pati išrenka vestuvių tematiką, stilių, bet ir taria lemiamą žodį dėl pamergių suknelių spalvos bei modelio. Kartais tai sutrikdo pamerges: kaip nesusipykti su nuotaka ir užtikrinti, kad vienodos suknelės tiks kiekvienai pamergei (juk skiriasi ne tik skoniai, bet ir figūrų tipai)? Gera išeitis – ta pati spalva, tačiau laisvė pasirinkti medžiagas. Taip bus išlaikyta spalvinė harmonija, o kiekviena pamergė galės išsirinkti savo mėgstamą bei privalumus pabrėžiantį audinį.
Koks turėtų būti suknelių ilgis?

Tiesą sakant, ir čia įprasta klausyti nuotakos užgaidų, tačiau ilgis gali būti beveik bet koks. Vienintelis nepriimtinas – nuotakos suknelę lenkiantis. Tačiau pasirinkimų dėl apdaro ilgio pamergėms apstu: žemę siekiantis, žemiau kelių, kiek trumpesnis virš kelių ar net trumpas. Dienos metu vykstančiose tuoktuvių ceremonijose dažniausiai išvysite pamerges, pasipuošusias suknelėmis iki kelių, o oficialiose vestuvių dalyse priimtinas vakarinių suknelių ilgis.