Pegasus modeliai gėlėtoje N.Šakalienės kolekcijos pristatyme

Naujojoje dizainerės kolekcijoje, pavadintoje prancūzišku žodžiu „Inflorescence“ ir reiškiančiu „Žiedų gausą“, dominuoja rudens spalvos. Vyravo tik natūralūs audiniai (viskozė ar vilna su šilku).

Pirmą kartą, kurdama kolekciją, N. Šakelienė naudojo „print“ techniką. Ji įsigijo dešimtis skirtingų gėlių, sukūrė iš jų apie trisdešimt kompozicijų, jas fotografavo ir vėliau perkelė ant suknelių, bodi, sijonų, kepurių. Visi drabužiai – vienetiniai. Juose atsispindinčios gėlių kompozicijos primena tapybos darbą.

N.Šakalienės kolekciją pristatinėjo Pegaus modelių agentūros modeliai.

„Vertinu moteriškumą. Savo darbų neįsivaizduoju be nėrinių, kaspinėlių, šilko detalių… O tas dailiosios lyties gležnumas, kurį norėjau perteikti darbuose, puikiai kontrastavo su jėga, įprastai gimstančia laiką aktyviai leidžiant sporto salėje“, – saė N. Šakelienė.

 

Pasigrožėti N. Šakelienės darbais atėjo verslininkas Žilvinas Grigaitis, floristas Antanas Mažonas, Seimo narė Dalia Teišerskytė, medikė Sigutė Paškevičienė, dainininkė Neringa Šiaudikytė su mama Valdone Šiaudikiene, šokėja Sandra Kniazevičiūtė su drauge Iveta Pauryte – Faraci, verslininkai Natalija ir Sigitas Martinavičiai, renginių organizatorės Kristinos Kaikarienės dukra Kristė su drauge Indre Karaliūte, aktorius Evaldas Leskauskas, renginių organizatorė Eglė Rauličkytė, TV projektų dalyvis Gediminas Juodeika.