MADOS ŽURNALUI „IKONA“ JAU DVEJI!

Kaip ir priklauso A. Jagelavičiūtei, šventė buvo itin stilinga, o susirinkę svečiai žavėjo savo įvaizdžiais.

Visa šventė vyko Šiuolaikinio meno centro kiemelyje. Gimtadienio metu taip pat buvo pristatytas naujausias žurnalo numeris bei naujas logotipas. Tad pakelti šampano taurę buvo net kelios progos.

Alfas Ivanauskas labai gražiai ir moteriškai apibūdino žurnalo pavadinimo prasmę, teigdamas, kad kiekviena moteris yra ikona, tik reikia nebijoti to pripažinti ir sau, o taip pat drąsiai tai įrodinėti ir kitiems. „Ikona“ padeda moterims tobulėti ir mažais žingsneliais judėti tobulybės link.

Pati žurnalo redaktorė Agnė Jagelavičiūtė šventės metu prisipažino turinti tarties defektą (dėl netinkamo kvėpavimo ir sukandimo žodžiai tariami ne visai aiškia). Bet toks mažas trūkumas nesutrukdė žinomai moteriai net 10 metų darbuotis televizijoje ir pasiekti karjeros aukštumų. Pasak pačios Agnės, tokie išskirtinumai yra tiesiog būtini, nes kitaip būsime tik beprasmė minia.

Gimtadienio proga dovanomis džiaugėsi ne tik „Ikonos“ komanda, bet ir įvairios gyvūnų prieglaudos bei fondai, kuriems VMG įmonė padovanojo 10 000 eurų. Dovanų gavo ir į šventę susirinkę svečiai – norintys turėjo galimybę gauti mažą augintinį – auksinę žuvelę.

„Ikonos“ žurnalas iš tikrųjų yra ir socialiai atsakingas. Jis jau yra parėmęs Moterų krizių centrą, jau kelis metus iš eilės vykdo projektą „VMG mokykla“, visai neseniai tapo Rūtos Meilutytės paramos fondo partneriais, o dabar jau remia ir gyvūnų prieglaudas bei fondus.

Sveikiname „Ikoną“ su gimtadieniu bei linkime gyvuoti dar ne vienerius metus!