Kaip dėvėti sukneles ir palaidines nuleistais pečiais?

Kiekvieno save gerbiančio dizainerio vasaros kolekcijoje buvo tokių panelei valstietei tinkamų drabužėlių. Kaip juos įtraukti į kasdienį garderobą ir drauge neperžengti trapios ribos tarp moteriškumo ir vulgarumo?
1. Pamirškite apnuogintas krūtines (ar, neduok mados dieve, šlaunis, kaip Jennifer Lopez) – net Kostiumų instituto vakarėlyje tai atrodė nekaip.
Nuogybė – būtent ta teritorija, kur mažiau reiškia daugiau: juk po to, kai parodei viską, nebėra nei kuo stebinti, nei kuo vilioti, nebent susisukti į abitą nuo galvos iki kojų. Todėl koketiškai kyštelėjęs petukas ar atviras raktikaulis – kur kas gražiau, romantiškiau ir… erotiškiau nei koja, aiškiai atskleidžianti, iš kur ji dygsta.
2. Suknelės ar palaidinės nupjautais pečiais (ar vienu) tinka ne tik vakarui ar romantiškam pasimatymui, kai norisi gundyti užuominomis, o ne „nepadoriais pasiūlymais“.
Lengviausiai priderinamas variantas – ilga šilko suknelė, slepianti kojas, o atverianti viršų. Principas aiškus – nuogybę atsveria kuklumas. Suknelę galima keisti kombinezonu (universali idėja casual chic aprangos kodui – dieną jį vilkėti su paprastais lygiai marškinėliais, o vakare juos nusimetus atrodyti itin puošniai).
3. Palaidinę, apnuoginančią pečius, puikiai papildys ilgas, gana pūstas sijonas arba santūrios kelnės. Jei net toks nekaltas nuogumas glumina, rinkitės principą „nei nuoga, nei apsirengusi“ – tai yra, modelius, kurių viršus pasiūtas iš perregimos medžiagos. Dar vienas variantas – asimetriška palaidinė (arba erdvūs vyriški marškiniai) atidengianti tik vieną petį ir dėvima su sportiniais marškinėliai, iškirpta nugara. Rinkitės modelį neprimenantį liemenėlės! Kukliausia versija – visavertės rankovės, perrėžtos skeltukais.

4.Tokį derinį papildykite masyviu vėriniu (vis dėlto akcentas – pečiai), maksimaliai natūraliu makiažu. Vakarui tiks smoky eyes ir, pavyzdžiui, auksiniai ar sidabriniai laiveliai aukštu kulniuku.