Stilingiausi šios vasaros švarkeliai

Nors vasaros apranga yra kasdieniškai lengva, kartais be švarko tiesiog nesinori iš namų kelti kojos. Pateikiame stilingiausius vasaros kolekcijų švarkus, kurie ne tik bus išsigelbėjimas vėjuotais vasaros vakarais, bet dar ilgai neišeis iš mados pasibaigus sezonui.
Minkštas medžiaginis švarkas
Štai toks švarkas – optimaliausias švarko variantas romantikėms arba visoms, bijančioms griežtų siluetų bei struktūriškų konstrukcijų drabužių. Minkšta ir lengva medžiaga neleis pajusti, kad dėvite švarką, o ne megztinį, tačiau pats modelis suteiks to trūkstamo klasikinio braižo, nesunaikindamas nerūpestingo ir lengvo vasaros stiliaus. Kasdienis, bet elegantiškas – tokį švarką galite dėvėti prie bet kokios aprangos. Mados namai šiam sezonui siūlo pamiršti vienspalvius švarkus ir džiaugtis medžiagų, faktūrų ir spalvotos spaudos atradimais.
Džinsinis švarkas
Senas geras džinsas – nepavaldus laikui, gali būti kasdienis arba rokeriškas – priklauso nuo to, kokį įvaizdį norite sukurti. Kad džinsas neatrodytų kaip iš spintos ištraukta seniena, dairykitės vos žemiau liemens linijos užsibaigiančių švarkų ir derinkite juos prie šortų, sijonų, sportinių marškinėlių ir ryškių, margintų palaidinių.
Ilgas šviesus švarkas
Nerūpestingam vasaros deriniui solidumo kaipmat suteiks elegantiškas šviesus švarkas. Dairykitės ilgesnio ir šviesesnio nei įprasta: šviesiai pilko, grietinėlės spalvos, blyškių koralų tono ar netgi akinamai balto švarko. Klubus dengiantys švarkai, primenantys klasikinį vyro kostiumą, angliškai vadinami blazers, todėl nenustebkite išgirdusios šį naują mūsų kalboje atsiradusį bleizerio pavadinimą. Šviesus švarkas įdomiai atrodys tiek prie ilgos suknelės, tiek prie trumpo sijono, o atraitotos rankovės – maža detalė, kurią išbandžiusios nenusivilsite. Kita vertus, venkite įliemenuotų palaidinių po švarku (juo labiau – dirželių) ir puošnių, detalėmis ar raukiniais perkrautų medžiagų.
Odinis švarkelis
Berniukiškas motociklininko švarkas – tiesiog būtinas šiuolaikinės moters spintoje. Jis tinka visoms figūroms, kone bet kokiam orui ir netgi bet kuriai progai. Viena naujiena – tai plonyčiai, tarsi popierius išdirbtos odos švarkai. Tokie drabužiai atrodo kur kas subtiliau ir toli gražu neprimena nevykusių pretenzijų į suaugusios moters stilių, kopijuojantį paauglių subkultūrų drabužius. Be to, odos apdirbimo technologijos šiuo metu taip pažengusios į priekį, kad galite susirasti net lazeriu iškarpytą, lengvą tarsi pluksna švarką. Šis švarkas nemėgstančioms užtrauktukų ir žibančių metalinių detalių.
Militaristinis švarkas

Kadangi dauguma dizainerių sąmoningai šiemet kūrė per didelių matmenų, išdidintų formų militaristinius švarkus, kas gi puikiau dera, jei ne netikėtos priešingybės? Dėvėkite tokį švarkelį prie gėlėtos suknelės ar žaismingo trumpų šortų ir marškinėlių ansamblio. Populiariausios švarkų spalvos – rusvai žalsva, rudi atspalviai ir, žinoma, juoda. Toks švarkas puikiai įsimaišys į vasaros paletę, priderintas prie minimalistinių baltų ir pastelinių tonų. Jeigu trūksta moteriškumo, pasitelkite į pagalbą vėrinius.