ŠIUOLAIKIŠKAS MINIMALIZMAS TAVO APRANGOJE

Minimalizmas jokiu būdu nereiškia, kad galite turėti mažai drabužių ar rengtis nuobodžiai. Anaiptol, minimalizmas reikalauja tobulumo. Tai struktūriški siluetai, tiesios linjos, visiška spalvų ir stiliaus harmonija be jokių priekaištų ar nereikalingų detalių.

Būtent tokie griežti ir apgalvoti minimalizmo sprendimai sukuria vientisą, išbaigtą ir lygų siluetą. Minimalistinio stiliaus drabužiai tiesig privalo būti nepriekaištingų audinių, proporcijų ir kokybės. Pasirinkus netinkamos tekstūros rūbą, iš karto sugadinsite savo įvaizdį.

Minimalizmas, kaip mados stilius, gali būti dviejų tipų:
1.Skulptūriškas, kuriantis siluetus su dekonstruktyvizmo ir avangardo elementais.
2.Prabangiai klasikinis, su vienspalviais griežtų formų kostiumais ir paltais.

Šiuolaikinis minimalizmas tai truputį funkcionalesnis ir lengvesnis minimalizmas nei buvo iki šiol. Gatvės stileivos į minimalistinį stilių įnešė šiek tiek splavų ir faktūrų. Žinoma, juoda, pilka, tamsiai mėlyna ir smėlio spalvos vis dar tebėra geidžiamiausios, bet dabar madingos pastelinės spalvos taip pat puikiai dera minimalizmo madose. Toks neyškus pokytis stilių pavertė lengvesniu, modernesniu ir pozytivesniu.

Minimalistinis stilius tinka visiems, tik reikia labai gerai apgalvoti visas smulkmenas. Pabandyk tobulai atrodyti ir tu.