AKSOMAS JŪSŲ STILIUJE

Aksomas vis pasirodo prabangiose mados kolekcijose ir niekada nepalieka abejingų. Aksominių drabužių spalvos, stiliai ir kirpimai gali būti įvairiausi, jie visi šiuo metu “ant bangos”. Kalbant apie spalvas, rinkitės kokias tik norite, nebijokite eksperimentuoti. Šventiniam vakarėliui, o taip pat ir popietei su draugais puikiai tiks raudonas kostiumas, garstyčių spalvos suknelė ar rausvas sijonas su tokios pačios spalvos švarku.

Aksominis švarkas. Tai tikrai universalus rūbas, tiksiantis ir kasdieniam įvaizdžiui, ir šventiniam vakarui. Derindama jį su džinsais ir paprastais marškinėliais, jausiesi patogiai ir gražiai visą dieną, o priderinusi kostiumines kelnes ir atlasinę palaidinę, nepaliksi abejingų vakare.

Aksominės kelnės. Jei tai bus kostiumas kartu su aksominiu švarku, bus idealu. Jei nuspręsite rinktis tik kelnes, dienai prie jų derinkite oversize tipo megztinius, kardiganus, striukes, o vakarui rinkitės palaidines atvirais pečiais ir populiariąsias šlepetes su kailiu.

Aksominės suknelės. Geriausiai rinktis geltonas, garstyčių, žalias arba mėlynas. Tokių spalvų aksominės suknelės atrodo iš tiesų įspūdingai, o jas lengva derinti su kareiviško stiliaus aulinukais ir mėgstamais aksesuarais.

Aksominiai chalatai. Aksominis chalatas toks pats populiarus ir stilingas kaip ir pižaminio tipo ksotiumas. Suderinus juos kartu, būsite vakaro žvaigždė ir tikriausiai stilingiausia moteris. Šį drabužį galima pritaikyti ir dienai, kartu su įprastine apranga – džinsais, marškiniais, plonais golfais.

Aksominės basutės ir rankinės. Nors tai tik mažos detalės, jos iš karto pagyvina jūsų įvaizdį ir įneša į stilių naujų spalvų. Šie aksesuarai tinka ir dienai ir vakarui.