Kodėl prancūzės nestorėja?

Žinoma, kai kurios prancūzės yra lieknos dėl jų puikios genetikos, tačiau ne tik tai lemia jų lieknumą. Pati valgymo, maisto pajautimo kultūra – palaiko prancūzių lieknumą. Jos mato maistą kaip malonumą, o ne kaip priešą – kaip mato daugelis moterų iš vakarų. Prancūzės taip pat neturi įpročio „šokinėti ant svarstyklių“ kasdien.
Nors prancūzės kepa pyragus daug dažniau nei kitos vakarų moterys, jos taip pat valgo ir sveiką maistą. Prancūzės valgo daug vaisių, žalumynų, sveikų, liesų baltymų, tačiau jos tai daro, nes tai jau yra įaugę joms į kraują, tai yra jų gyvenimo būdas, todėl tai daro su malonumu, o ne per prievartą.
Kada prancūzės mėgaujasi maistu – jos savęs negriaužia, kuomet jos mėgaujasi maistu per daug – jos savęs nesmerkia, tačiau likusią dienos dalį valgo sveiką maistą. Tuo tarpu mūsų moterys linkusios griaužti save ir po persivalgymo imtis kraštutinių priemonių – badavimo. Būtent tai ir yra antsvorio dažniausia priežastis – stresas ir neprotingas badavimas.
Prancūzų moterys valgo lėtai ir mažais kąsniais, nes tokia yra jų valgymo kultūra ir tai yra labai elegantiška bei taip valgant, maistas yra greičiau ir geriau virškinamas.
Svarbiausia yra ne tai, kokį maistą valgome ar kaip mes jį valgome, svarbiausia yra koks yra mūsų emocinis ryšys su maistu ir savimi. Būtent šitas faktas daro pagrindinį poveikį svorio augimui. Kuomet maistu yra mėgaujamasi – tuomet pats kūnas susitvarko su nereikalingais riebalais ar kalorijomis, tačiau, kada valgoma su stresu dėl būsimų priaugtų kilogramų, tuomet kūnas nesusitvarko su tokiu stresu ir žinoma, tie kilogramai atsiranda.