Vienas kremas veidui, rankoms ir visam kūnui?

Pavyzdžiui, mūsų veido oda yra minkštesnė ir plonesnė nei kojų oda. Taigi, drėkiklis, kuris puikiai tinka mūsų kūnui, veidui gali būti net žalingas. Juk veidą mes valome kelis kartus per dieną. Mes kas kart nuvalome nuo veido odos nešvarumus, atveriame užsikimšusias poras, todėl mūsų veido odai reikia kremo, kuris būtų itin jautrus odai.
Tuo tarpu, mūsų kojos visą dieną taip pat yra veikiamos aplinkos dirgiklių – drabužiai trinasi į kojų odos paviršių, kojos yra subraižomos šiurkščių paviršių ir kartais kojos – yra pirmas kontaktas su atšiauriu vėju, todėl norint išlaikyt kojas sudrėkintas, reikalingas storas kremo sluoksnis.
Taip pat reiktų paminėti, kad daugumoje veido drėkinamųjų priemonių – yra tam tikrų ingredientų, kurie apsaugo veido odą nuo senėjimo ir raukšlių. Todėl, jeigu veido odai nenaudojate būtent veido odai skirto kremo, Jūs praleidžiate visus šiuos privalumus.
Mūsų rankos taip pat yra veikiamos aplinkos dirgiklių, todėl yra plaunamos 4 – 5 kartus per dieną su specialiu antibakteriniu muilu. Toks dažnas rankų plovimas – jas stipriai išsausina, todėl turime jomis pasirūpinti. Norint, kad Jūsų rankos atrodytų kaip šilkinės, rekomenduojame naudoti gerą rankų kremą. Juk Jūsų rankos taip pat yra ir Jūsų jaunystės atspindys – kuomet jos yra įtrūkusios ir sausos – jos greitai susiraukšlėja.
Tačiau pirkti tiek atskirų produktų gali būti daug kam per brangu, todėl tokiu atveju išeitis yra – kokosų aliejus. Kokosų aliejuje esantys ingredientai yra tinkami tiek veido, tiek rankų, tiek viso kūno priežiūrai. Kokoso aliejus yra tokios švelnios tekstūros, kad jį naudoti galite ir kaip veido kremą. Šis stebuklingas produktas puikiai tinka ir plaukams.