Kaip neprarasti motyvacijos sportuoti žiema?

Eikite į sporto klubą. Vasaros sezonu sporto salės galite ir atsisakyti laikinai, nes tokiu oru sportuoti pilnai galima ir lauke, tačiau žiemos metu – treniruotės lauke atrodo ne tokios patrauklios, todėl sporto salė tampa tobula išeitis. Idėja eiti į sporto salę, kur visada yra reguliuojama temperatūra, kur žinosite, kad ten Jums bus patogu sportuoti, nesvarbu koks lauke oras, tampa kur kas patrauklesnė. Todėl šiuo atveju netikėtas lietus – nebus priežastis praleisti sporto treniruotę.
Susikoncentruokite į savo savijautą sportuojant. Užuot sutelkę visą dėmesį kaip sportas pagerins Jūsų išvaizdą, susikoncentruokite labiau į savo sveikatą. Dažnai įkvėpimas sportui pasireiškia kuomet artėja vasara ir visi skuba padailinti savo figūras būtent vasaros sezonui, tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad būti sveikam yra kur kas svarbiau. Mes turime būti sveiki 365 d. per metus ir 24 val. per parą, tai reiškia, kad sportu turime užsiiminėti visus metus be pertraukų. Reguliariai sportuojant, niekad netrūks energijos, būsite sveiki ir labiau savimi pasitikintys. Ir kada pritrūks motyvacijos eiti į sporto salę, pagalvokite apie šį neįkainuojamą jausmą.
Sportuokite rytais. Nors užsistatyti žadintuvą 6 ryto ir gali pasirodyti blogiausias patarimas pasaulyje, tačiau galite būti tikri, šis patarimas yra auksinis. Sportas ryte – tai ne tik geriausias būdas pradėti dieną, pagerinti kraujotaką, bet dar ir leis grįžus pavargusiam namo po darbo, šokti į šiltą pižamą ir nebegalvoti apie sportą, nes būsite pasportavę ryte. Sporto treniruotės ryte užtikrins, kad jos bus nepraleistos vėliau. Pavyzdžiui, grįžtate iš darbo vėlai, nes teko dirbti viršvalandžius, arba užsivakarojate su drauge kavinėje ir grįžtate naktį – ar dar turėsite jėgų energingai treniruotei? Žinoma, kad ne, todėl geriausias sportas yra rytais.