NAUJŲJŲ METŲ VAKARĖLIO ĮVAIZDIS

Naujųjų metų sutikimas – vienas ilgiausių ir triukšmingiausių vakarėlių metuose. Norisi ne tik puikiai atrodyti, bet ir jaustis patogiai, todėl renkantis aprangą, būtinai atsižvelkite į abu savo norus. Nebijokite eksperimentuoti, būti ryški ir išsiskirianti iš minios. Taip pat nebijokite seksualius aukštakulnius batelius pakeisti patogiais žemakulniais. Juk šėlsite visą naktį!

Štai keli patarimai, kaip per naujųjų metų šventę atrodyti stilingai ir jaustis patogiai.

Rokeriškas stilius.
Pasitelkite blizgučius ir žvynelius, ši šventė tai puiki proga sublizgėti. Rinkitės blizgučiais ar žvyneliais nusėtą suknelę, palaidinę, o prie jų derinkite masyvius aulinukus. Atrodysite lengvai rokeriškai, bet kartu ir moteriškai. Idealus derinys – odinės kelnės, blizganti palaidinė ir rokeriški batai.

Romantiškas stilius.
Būtinas šio stiliaus palydovas – blizgus vidutinio ilgio sijonas. Tokie sijonai dabar pačioje mados olimpo viršūnėje. Prie sijono puikiausiai tiks vienspalviai marškinėliai, o įvaizdį užbaigs patogūs sportiniai bateliai. Jei seki madas, žinosi, kad stilingiausiai atrodo veliūriniai. Norint šiek tiek išskirtinumo, pasipuoškite akį traukiančiu papuošalu. Šis įvaizdis itin moteriškas ir mielas.

Vilioklės stilius.
Šiuo metu itin išpopuliarėję ilgi žemakulniai batai dengiantys kelius iš karto padeda sukurti vilioklišką įvaizdį. Jie gali būti pagrindinė įvaizdžio dalis, tad nereikia per daug rūpintis dėl pačių drabužių. Pasirinkite trumpą sijoną ir minimalistinę palaidinę, o daugiau dėmesio skirkite šiems ilgiems batams ir sulauksite tikrai daug dėmesio. Toks įvaizdis nereikalauja net papuošalų, be, jei norite, pasipuoškite ir jais, tik nepersistenkite.