„TOBULOS DIETOS“ GIDAS

Šis tradicinis požiūris į dietas pasirodė veiksmingas tiems, kurie jo laikosi. Tačiau mūsų visuomenėje yra per daug neteisingos informacijos ir trūksta aiškių gairių, kaip sveikai maitintis.
Čia yra keletas paprastų rekomendacijų, kaip supaprastinti optimalios dietos valdymą, nepaisant gyvenimo būdo:
#Maistas turintis mažiau angliavandenių. Daugelis sveikatos specialistų pataria, kad maždaug 80% jūsų patiekalų turėtų sudaryti patiekalai, kurių angliavandenių kiekis yra mažas. Angliavandeniai turi daug skaidulų, o tai lėtina cukraus padidėjimą kraujyje. Paprastai pietus su mažai angliavandenių gali sudaryti salotos, pjaustytos daržovės ir pupelės arba vištiena. Patarimas: nereikia atsisakyti sveikųjų riebalų, pavyzdžiui, padažo iš alyvuogių aliejaus ar pridėtų riešutų bei sėklų.
#Puse lėkštės turi sudaryti daržovės. Angliavandeniai, kurių joms reikia, turėtų būti daugiausia iš daržovių. Tai reiškia, kad bandeles ar bulvytes pakeiskite salotomis ar pakepintais brokoliais. Nesunku!
#Baltymai. Iki šiol žinomas absoliučiai geriausias apetitą slopinantis produktas yra baltymai. Jie taip pat atkuria audinius ir palaiko energiją kaip niekas kitas. Prioritetus ir biudžetą skirkite aukštos kokybės baltymams, ypač jei jie gaunami iš gyvūninės kilmės. Augalų baltymai, tokie kaip pupelės, lęšiai ir sėklos, taip pat yra labai svarbūs!
#Nevartokite fasuotų užkandžių. Tikriausiai tai nėra naujas patarimas jums, tačiau stebėkite, kiek užkandžių suvartojate, kurie yra iš anksto fasuoti. Pakeiskite juos šviežiomis daržovėmis, makaronais, virtais kiaušiniais, naminiu mažai cukraus turinčiu užkandžių mišiniu – tikru maistu.
#Ribokite alkoholio vartojimą. Sumažinkite jo vartojimą iki 2 kartų per savaitę. Alkoholio vartojimas yra ypač nuostolingas. Niekas taip netrukdo mažinti riebalų, kaip alkoholis. Alkoholis – saldus priedas prie mūsų dietos, kuriame vidutiniškai yra 7 kalorijos grame, jis gali labai lengvai privesti jūsų kūną prie riebalų kaupimo režimo.
Pirmiau pateiktų rekomendacijų paslaptis ne ta, kad jos siūlo jums „nepriekaištingą dietą“, bet ji iš tikrųjų padeda jūsų virškinimui, greitina medžiagų apykaitą riebalų deginimui ir sustiprinta detoksikaciją. Kai mes aprūpinsime savo organizmą optimaliu tikro maisto kiekiu, sveikos gyvensenos įpročiais, tokiais kaip mankšta ir gerai valdomas stresas, galėsime lengvai valdyti detoksikaciją ir cukraus kiekį kraujyje. Įsiminkite šias paprastas rekomendacijas, kad galėtumėte nesunkiai pagerinti savo sveikatą.