MARIOS ANTOINETTĖS GROŽIO TAISYKLĖS

Kiekviena turime savo grožio ritualų, bet visada galima pasimokyti it iš kitų. Tad šį kartą ir pasidomėkite, kaip galite paryškinti savo natūralų grožį.

Naudokite namuose gamintą kosmetiką. Žinoma, jūs neprivalote pati vargti ir gamintis visas kosmetikos priemones. Bet dalį jų lengvai galite pasigaminti pati iš natūralių ingridientų. Tokios naminės priemonės tikrai daug sveikesnės jūsų odai, visada žinosite, kokia jų sudėtis ir išvengsite alergijų ar kitų nusiskundimų. Jei neturite galimybės pati pasigaminti reikiamų priemonių, rinkitės kuo natūralesnes, ekologiškas parduotuvėse.

Leiskite sau pasimėgauti vonia. Atsipalaidavimas, poilsis, o tuo pačiu ir maudynės. Gulėjimas vonioje tikrai turi teigiamą poveikį. Atsipalaidavusi moteris ne tik atgaus jėgas, bet kartu ir pasilepins, o tai svarbu grožiui. Karšta vonia, patobulinta mėgstamais kvapais, žvakėmis, putomis, aliejais teigiamai veikia ne tik vidinę būseną, bet ir grožį.

Išbandykite natūralius plaukų dažus. Norint paįvairinti savo įvaizdį, galite pabandyti pakeisti plaukų spalvą. Geriausia tai daryti su natūraliais dažais, kad kuo mažiau pažeistumėte savo natūralius plaukus ir galėtumėte lengvai nusiplauti naują spalvą, jei ji nepatiktų. Tokiems rezultatams pasiekti galite naudoti ciberžoles, sandalmedį, rabarbarus ir kitus natūralius ingridientus.

Atraskite savo kvapą. Mėgstamas kvapas turėtų jus supti kiekviename žingsnyje. Tai suteikia papildomo pasitikėjimo savimi ir šarmo kiekvienai moteriai. O tai iš karto pasimato ir išvaizdoje. Nepatingėkite atrasti savo, išskirtinio kvapo, nepasiduokite masinėms vilionėms ir sužibėkite savo išpuoselėtu skoniu.