Kaip išlaikyti makiažą atrodantį nepriekaištingai visą dieną?

Taigi, kaip išlaikyti makiažą nepriekaištingą visą dieną? Reikės tik pridėti kelis žingsnius į savo makiažo rutiną ir Jūs ne tik išvengsite tušo nubėgimo ir pudros susisluoksniavimo, bet taip pat pagerinsite visą makiažo išvaizdą. Pritaikykite sau šiuos patarimus ir atrodysite puikiai visą dieną:
• Naudokite makiažo pagrindą be silikono. Geras, kokybiškas makiažo pagrindas veikia lyg klijai, kurie priklijuoja makiažą prie Jūsų veido odos. Silikoniniai makiažo pagrindai dažnai yra rekomenduojami tiems, kurie nori išlyginti poras ir raukšleles, tačiau tokio tipo produktai gali turėti ir trūkumų. Kaip ingredientas, silikonas yra gana slidus – jis sukuria barjerą tarp Jūsų odos ir makiažo priemonių, todėl kiti produktai neprilimpa prie Jūsų odos ir pudra nuo jo nuslysta. Ieškokite makiažo pagrindo be silikono, kuris sulaikys ant viršaus tepamas Jūsų makiažo priemones visai dienai.
• Nepamirškite veido odos šveitimo. Jeigu norite nepriekaištingai atrodančio makiažo, Jūs privalote prižiūrėti savo odą – ji turi būti puikios būklės. Galvokite apie savo odą kaip apie drobę – prieš tepdami produktus, Jūs norite, kad ji būtų kuo lygesnė. Veido šveitimas yra puikus būdas išlyginti odos tekstūrą, nes pašalinamos negyvos odos ląstelės, atkemšamos poros ir skatinama kraujo apytaka. Šveitimas padeda išvengti makiažo prikibimo prie negyvų odos ląstelių. Du ar tris kartus per savaitę po plovimo, nušveiskite veido odą (per dažnas šveitimas gali ją dirginti). Jei Jūsų oda jauri, geriausia naudoti natūralų šveitiklį. Tokį galite pasigaminti ir namuose: sumaišykite cukraus granules su medumi ar avokadu. Venkite šveisti kavos tirščiais, nes jie pernelyg grubūs veido odai.
• Visada drėkinkite odą. Tai ypatingai svarbu žiemą ir nesvarbu, ar esate su makiažu, ar be. Tepkite drėkinamąjį kremą kiekvieną rytą ir vakarą. Jei po to ketinate tepti makiažą, leiskite jam prieš tai pilnai įsigerti ir turėsite lygų pagrindą savo makiažui. Jūs turite drėkinti odą net jei Jūsų odos tipas yra riebus. Atkreipkite dėmesį, kad reikia atsirinkti atitinkamą savo odos tipui veido drėkiklį.
• Pakeiskite savo makiažo sluoksniavimo techniką. Kai tepate produktus ant kitų, pasistenkite nekaitalioti produktų tekstūrų. Iš pradžių susitepkite kreminės tekstūros produktus, o viską užbaikite pudromis. Grįždami pirmyn atgal tarp skirtingų tekstūrų, Jūs sujauksite produktų tekstūras ant savo veido odos, nes kremai nuvalo pudras, kurios yra sluoksniu žemiau. Jūsų makiažas gali susisluoksniuoti ir Jūsų veidas netgi gali atrodyti purvinas. Pirmiausia susitepdami kreminius produktus, o vėliau pudras, Jūs užtikrinsite, kad Jūsų makiažas išsilaikys visą dieną ir atrodys gražiai. Todėl arba pakeiskite savo naudojamus produktus, arba tepkite skirtinga tvarka, kad užtikrintumėte savo makiažo priemonių veiksmingumą.