BŪKIME STILINGOS

Vidutinio ilgio sijonas, odinės tamprės, palaidinė su užrašu.
Puikus derinukas šaltuoju laiku. Patogi laisvalaikio palaidinė, paprastas sijonas ir prigludusios odinės tamprės ne tik puikiai atrodys, bet ir neleis sušąlti. Prie tokios aprangos derinkite juodus ilgus aulinius batus ir šiltą pūkinę striukę.

Šiltas megztinis, šviesus, prigludęs sijonas.
Romantiškas ir labai moteriškas stilius. Jaukiai apsigobkite megztiniu ir spinduliuokite šilumą, moteriškumą. Norint pagyvinti įvaizdį, rinkitės masyvius ir ryškius papuošalus, gyvūnų kailių imitacijos aukštakulnius. Jei norite oficialesnio stiliaus, rinkitės vyriško stiliaus paltą ir patogius juodus aulinukus.

Suknelė, ilgaauliai batai.
Paprastas bet tikrai ne prastas derinys, galintis tikti bet kokia progai. Bebijokite kontrastų, netikėtų pasirinkimų, spalvų, eksperimentų. Jei esate kuklesnė, galite rinktis ir laiko patikrintus sprendimus.

Ilgas megztinis, platus diržas.
Ilgi megztiniai tikriausiai yra pats geriausias ir dažniausiai vilkimas drabužis žiemą. Jie tinka ir prie kelnių, ir prie sijonų, ir net prie suknelių. Jei megztinis pradeda pabosti, galite jį pagyvinti apsijuosusi vis skirtingais diržais. Taip sukursite netikėtus įvaizdžius.

Languoti marškiniai, languotas paltas.
Stilistai lyg susitarę tvirtina, kad šių metų geriausias pasirinkimas yra languoti audiniai. Drąsiai galite juos derinti tarpusavyje ir nuo galvos iki kojų puoštis languotais drabužiais. Audiniai, spalvos, langelių dydžiai gali būti visiškai kontrastingi arba vienodi, tai priklauso nuo jūsų norų.