Kaip jaustis užtikrintai kiekvieną dieną?

Jie tiesiog tiki, kad gali padaryti tai, ko Jūsų manymu Jūs negalite padaryti. Paprasčiau tariant, tie žmonės yra labai pozityvūs. Pasitikėjimas savimi suteikia žmogui jėgų, todėl jis yra pasiruošęs padaryti viską. Net ir tai, kas galbūt iš šono žiūrint atrodo neįmanoma. Viskas priklauso tik nuo Jūsų. Jaustis pozityviai net ir tuomet, kai nuotaika prasta yra pagrindinis dalykas didinant savo pasitikėjimą savimi.
Džiaukitės savo kūnu
Ar pastebėjote, kad pasitikintys savimi žmonės į kuriuos visada lygiuojatės, atrodo aukštesni nei visi kiti ir turi tam tikrą žingsniavimo tipą? Jūs galite atrodyti lygiai taip pat kaip ir jie! Tiesiog pakeitus laikyseną, galvą laikant dažniau pakėlus nei palenkus ir išlaikant plačią šypseną veide žymiai padidėja pasitikėjimas savimi.
Sportuokite
Nepaisant to, kad tai naudinga Jūsų bendrai kūno sveikatai, reguliarus mankštinimasis yra vienas iš būdų išlaikyti pasitikėjimo savimi lygį. Kai Jūsų kūnas jaučiasi gerai, Jūs taip pat jausitės gerai ir pakankamai stipriai, kad galėtumėte net užkariauti visą pasaulį.
Renkitės taip, kad apranga Jums suteiktų pasitikėjimo savimi
Kai gerai atrodai tai ir jautiesi gerai, todėl tai gali padėti sustiprinti Jūsų įvaizdį ir ilgainiui didinti pasitikėjimą savimi.
Būkite viskam pasiruošę
Nesėkmės baimė yra vienas pagrindinių dalykų, mažinančių pasitikėjimą savimi. Tinkamas savęs paruošimas pašalina net menkiausią riziką, jog Jums kažkas gali nepavykti ir tai išlaiko Jūsų protą aukščiausios formos.
Būkite apsupti tik pozityvo
Tai yra dar vienas labai svarbus dalykas, kurį reikia turėti omenyje. Jei draugaujate su žmonėmis, kurie Jus gąsdina ir smerkia, tuomet venkite jų. Apsupkite tik pozityvius žmones, kurie Jus visada skatina ir motyvuoja.
Klausyk savęs
Nors įsiklausyti į kitų nuomonę bei paklausti patarimo yra labai geras dalykas, labiausiai turėtumėte klausyti savo vidinio balso. Būkite patys sau didžiausi kritikai ir tuo pačiu didžiausi fanai. Nebijokite akivaizdžiai savęs įtikinėti ir nuolatos save motyvuokite. Galite turėti save motyvuojantį šūkį, kuris Jus privers stengtis ir eiti tolyn net ir tuomet kai jaučiate kad krentate žemyn.
Pasisemkite pasitikėjimo savimi iš savo pasiekimų
Kurkite pasitikėjimą iš jau pasiektų darbų. Sėkmė, pasiekta atliekant net mažas užduotis gali būti naudojama kaip motyvacijos ir pasitikėjimo savimi skatinimas atlikti didesnes užduotis. Dokumentuokite savo pasiekimus kad ir kiek jų mažai bebūtų ir prisiminkite juos tada, kai reikės įveikti didelę užduotį ateityje, kad pasitikėjimas savimi nesužlugtų.
Būkite savimi užtikrintas
Kuomet nesate tikri dėl savo sprendimo, greičiausiai jausitės ne taip pasitikintys, todėl labai svarbu sau įrodinėti jog sprendimas, kurį priėmėte, yra pats tinkamiausias. Susikurkite savo darbo principų rinkinį ir nusistatykite sau, kad kiekvienas Jūsų poelgis ir sprendimai jį atitinka. Kai sprendimas atitinka darbo principus, tuomet tiesiog jį vykdykite ir niekada dėl to nesigailėkite.
Priimkite nesėkmes
Pabaigai, turite sugebėti priimti nesėkmės realumą ir galimybę. Kad ir kokį stiprų pasitikėjimą savimi susikuriate, kai kas gali ir nepavykti. Tačiau nereikia nusiminti, nes kiekvieną kartą mokydamiesi iš savo klaidų mes tobulėjame.