Dalykai, kurie daro moterį gražia

Jos aistros. Moteris, kuri neturi aistrų yra nuobodi. Kartais gyvenimas lekia per greitai ir būna sunku rasti laiko sustoti ir užsiimti veiklomis, kurios teikia džiaugsmą, tačiau kai moteris apleidžia šią savo pusę, ji tuščiai teegzistuoja. Moteris, kuri skiria laiko savo aistroms, kad ir kokios jos bebūtų, supranta, kad gyvenimas yra per daug brangus, kad jį gyventų nesimėgaudama. Moteris, kuri mėgaujasi viskuo, ką duoda gyvenimas, yra moteris, kuria žmonės žavisi. Aistra yra užkrečiama. Matyti žmogų, kuris siekia savo svajonių, yra viena gražiausių žmogiškų patirčių.
Jos užuojauta. Šaltakraujė moteris galbūt myli save, tačiau kas myli ją? Pagalvokite apie tai – moteris, kuri nesugeba jausti jausmų kitiems, kas jaus jausmus jai? Šiluma – nesvarbu, motiniška, mylimojo, draugo ar kolegos – yra priemonė, kuri palaiko stiprius santykius. Dažnai žurnaluose ir televizijoje matome savimi apsėstas gražias moteris, tačiau vyrams tokios moterys nėra patrauklios. Tiesa yra tokia, jog jei moteris myli save, ji gali mylėti ir kitus. Vienintelis grožis, kuriuo galime didžiuotis, tai tasai, kuris spinduliuoja iš mūsų širdžių.
Labai dažnai girdime mitą, kad gražios moterys nebūna protingos. Šis stereotipas yra itin neteisingas moterų atžvilgiu. Moteris, kuri neugdo savo intelekto yra lyg rašytojas, kuris neskaito knygų. Apleisti savo intelekto ugdymą yra tas pats kas sakyti „man nereikia suprasti pasaulio – pasaulis turi suprasti mane“, tačiau pasaulis šitaip neveikia. Siekis mokytis ir suprasti yra ne tik patrauklus, bet taip pat ir būtinas mūsų egzistencijai. Žinios yra seksualu.
Jos linksma dvasia. Niekam nepatinka nuobodos. Žinoma, moteris gali nusivilti ir prarasti ūpą kaip ir visi kiti. Tačiau moteris, kuri priima viską, ką duoda gyvenimas ir visada atsistoja ant kojų yra daug patrauklesnė nei ta, kuri atsisako nuotykių. Jeigu moteris negali atsipalaiduoti ir būti spontaniška, kas norės prie jos prisijungti?
Nėra nieko gražiau nei moteris, kuri niekada nepasiduoda. Ištvermė yra įkvepianti – pasauliui reikia kovotojų. Nesupraskite neteisingai – čia ne kokia feministinė mantra. Tai yra tikėjimas, kad gyvenimas niekada jos nenugalės, jei ji to neleis. Neleisti niekam savęs kontroliuoti yra be galo gražu.
Kalbant apie grožį, pakalbėkime ir apie pasididžiavimą. Yra mažytis žingsnelis tarp pagyrūniškumo ir pasitikėjimo savimi. Pasigyrimas yra kai moteris kalba apie save taip, kad kiti ją girtų. Pagyrų medžiojimas nėra tik savanaudiška – tai taip pat yra negražu. Pasitikėjimas savimi yra kai moteris pati savimi didžiuojasi ir tai atsispindi jos išvaizdoje, kalboje ir elgesyje. Tokiai moteriai nereikia kitų žmonių patvirtinimo ir tai yra be galo seksualu.
Ir galiausiai, pats svarbiausias gražios moters bruožas – jos energija. Moteris, kuri spinduliuoja išskirtiniu gyvybingumu, yra ir turėtų būti dievinama. Kai moteris siekia savo svajonių, skleidžia šilumą, lavina savo intelektą, leidžiasi į nuotykius, nepasiduoda ir tiki savimi, tada jos energija apšvies viską ir visus aplink ją.