KAIP TAVO NAGAI TURI ATRODYTI ŠIĄ VASARĄ?

Apie tai, kaip šią vasarą lakuoti nagus papasakojo studijos “Nail Game” vedėja Gabrielė Martirosianaitė ir modelis Marija Andrulytė. Jos siūlo nebijoti ryškių grafinių potėpių ir įvairių žaismingų detalių. O raudona, žinoma, išlieka klasika.

Nagų lakavimo tendencijos kaip ir visada yra artimos podiumo tendencijoms, tad ir šį sezoną nagus derinsime su pasirinkta apranga.

Pagrindiniai akcentai, į kuriuos tikrai verta akreipti dėmesį:

Metalas. Metaliniai atspalviai, dar vadinami veidrodiniu efektu ar halografiniais nagų lakavimo būdais šį sezoną derės praktiškai su visais jūsų pasirinktais aprangos stiliais. Taip pat patartina nagus dekoruoti įvairiomis blizgiomis juostelėmis, pavyzdžiui, auksinės ar sidabrinės spalvos folijos detalėmis.

Juodi akcentai. Tai gali būti brūkšneliai, kvadratėliai, grotelės, taškeliai, linijos. Bet kokie juodi potėpiai suteiks nagams savitą įvaizdį, o jums išskirtinumo. Juodomis detalėmis dekoruoti galima pasirinktus kelis ar visus nagus.

Kontrastingos spalvos. Lakuoti galima tarpusavyje visai nesuderinamomis spalvomis. Toks manikiūras suteiks žaismingumo, kuris labai tinka karštomis vasaros dienomis. Taip pat gali visus nagus lakuoti skirtingai: arba skirtingomis spalvomis, arba ant nagų derinant skirtingų spalvų raštus.

Neutralus manikūras. Tinkamiausias variantas klasikos gerbėjoms. Šiam nagų įvaizdžiui renkantis, patartina “nude” spalva ir jos variacijos. Kad nebūtų nuobodu, galima keisti nago ilgį, formas ir dekoro detales. Tokia spalva, panašiai kaip ir raudona, bei prancūziškas manikiūras tinka visur ir visada.

Apvadai aplink odeles. Sparčiai populiarėjanti nagų lakavimo technika, kai aplink nago odeles kita spalba yra piešiami apvadai. Toks lakavimo būdas vizualiai siaurina visą nago plokštelę, o kartu suteikia lengvumo, žaismingumo ir vasariškos gaivos įspūdį.

Nepilnai nulakuoti nagai. Tai manikiūras, kai ne visa nago plokštelė yra padengiama nagų laku. Lakuojama tik dalis nago, atkartojant įvairias geometrines formas. Taip nulakuoti nagai atrodo labai įdomiai ir tikrai traukia akį. O be to, nesimato nuaugusių nagų, kaip laikuojant visą nagą.