8 SVARBIAUSIOS STILIAUS TAISYKLĖS

JŪSŲ APRANGA – SAVIRAIŠKOS IŠRAIŠKA
Tikriausiai pastebėjote, kad skirtingi žmonės renkasi skirtingas aprangas. Taip jie išreiškia save ir siunčia tam tikrą žinutę aplinkiniams. Apie drabužius, kaip atskirą komunikacijos rūšį, yra parašyta nemažai veikalų, jie tikrai daug pasako apie žmonių charakterį ir vidinius išgyvenimus. Taigi, renkantis savo aprangą visada pagalvok ką nori ja pasakyti pasauliui ir tinkamai pasirink drabužius, kad neliktum klaidingai suprasta.

JŪSŲ ĮVAIZDIS ATSPINDI JŪSŲ POŽIŪRĮ Į TUOMETINES AKTUALIJAS
Kaip jau minėjome, jūsų apranga siunčia tam tikrą žinutę. Juk skirtingai mąstatntys žmonės ir rengiasi skirtingai. Ar nepastebėjote, kad kaip rengiatės eidami į vakarėlį niekada net nepagalvojate taip apsirengti einant į darbą? Lygiai taip kaip šis pavyzdys, jūsų rūbai gali išreikšti ir vienokį ar kitokį požiūrį į tam tikras socialines situacijas. Tai gali atsispindėti stiliuje, medžiagose, aplikacijose, spalvose…

DRABUŽIŲ TINKAMUMAS BŪTENT JUMS YRA DAUG SVARBIAU UŽ MADAS
Net ir brangiausias bei madingiausias drabužis, praras savo vertę, jei jis jums netiks (tiek kalbant apie dydį, tiek ir apie jūsų stilių). Visada rinkitės tik idealiai jums tinkančius drabužius, su kuriais patogiai jaučiatės, nes tada pasitikėsite savimi ir spinduliuosite pozityvą. Niekada neeksperimentuokite su jūsų figūrai netinkančiais rūbais, nes taip neatrodysite stilingai ir gražiai, bet, tikėtina, juokingai.

BŪTINA TURĖTI BENT VIENUS IDEALIAI JUMS TINKANČIUS DŽINSUS
Kokybiški, patogūs ir tarsi jums pasiūti džinsai – kone geriausia investicija kalbant apie drabužius. Apskritai, džinsai yra svarbi kiekvienos moters garderobo detalė, be kurios tikriausiai nė viena neišsiverstų. Būtent todėl perkant džinsus nereikėtų taupyti, o atvirkščiai, leisti sau investuoti į kokybiškus, patogius, lyg antra oda gulančius džinsus. Su jais atrodysite idealiai, o ir tarnaus jie ilgai.

NEVALIA NEPAISYTI NUSISTOVĖJUSIŲ APRANGOS TAISYKLIŲ
Nors jūsų apranga išreiškia jūsų asmenybę ir leidžia jaustis patogiai, kartais reikia save kontroliuoti ir atkreipti dėmesį į nusistovėjusias normas. Auksinė taisyklė – 50% aprangos sau, 50% aplinkiniams. Tai reiškia, kad negalima ignoruoti etiketo taisyklių. Labai gyvenimiškas ir lengvai suprantamas pavyzdys: į oficialią ir rimtą įstaigą, kur visos moterys dėvi klasikinius kostiumėlius, nevalia eiti su ką tik nusipirkta trumpute kokteiline suknute. Visada reikia rasti „aukso viduriuką“ ir mokėti išlaikyti tinkamą stilių.

EKSPERIMENTAMS REIKIA RASTI LAIKĄ IR VIETĄ
„Žaisti“ su stiliumi ir išbandyti naujas idėjas visada yra gerai, bet reikia pataikyti tai daryti l aiku ir vietoje. Eksperimentinis ir išskirtinis stilius puikius pasirinkimas vakarėliui ar laisvalaikiui, bet vargu ar jis tiks einant į darbą (žinoma, visada būna išimčių).

DETALĖS TOKIOS PAT SVARBIOS KAIP IR VISA APRANGA
Tikriausiai pastebėjote, kad su skirtingais aksesuarais, visa apranga įgauna kitų spalvų ir atrodo visai kitaip. Taip pat, kaip aksesuarai gali papildyti aprangą ir suteikti jai daugiau žaismingumo, o pačiam žmogui pasitikėjimo savimi ir išskirtinumo, detalės gali sukelti ir atvirkštinį, neigiamą atsaką – sugadinti visą drabužių stilistiką. Todėl renkantis aksesuarus ir kitas aprangos detales, visada apsvarstykite su kuo jos tikrai tinkamos dėvėti. Atsiminkite, ne visada daugiau reiškia geriau, svarbu tinkamai jas suderinti,o jei priderinti sunku – geriau visai atsisakyti.

INDIVUALUMO DETALĖ – IŠSKIRTINUMAS IR BŪTINYBĖ
Turėti akcentą kaip savo išskirtinį bruožą, yra labai geras pasirinkimas ir net pavyzdys kitiems. Kas nors, kas padėtų jus atpažinti yra labai teigiamai vertinama ir aplinkiniai tuo žavisi, o jūs galite jaustis lyg su savo sėkmės amuletu. Tai gali būti grandinėlė, skarelės ar kokio nors stiliaus (o galbūt spalvos) drabužis. Raskite, kas jums tinka ir pritaikykite tai visose savo aprangose.